Zdjęcia z Sali Tradycji
Ostatnie zdjęcia

Sala Tradycji

Sala Tradycji w naszej szkole została otwarta 5 listopada 2004 roku.
Był to podniosły moment dla naszego gimnazjum. Powstała sala poświęcona patronowi naszej szkoły Papieżowi Janowi Pawłowi II. Swoją obecnością zaszczycili nas wówczas: ks. Kanonik Czesław Majorek – proboszcz parafii p.w. Św. Pawła Apostoła, pani wizytator Maria Niedziela, pani Aleksandra Kierstein – Przewodnicząca Komisji Edukacji i Sportu, pan Wojciech Gilarski – Przewodniczący Rady Miasta wraz z innymi przedstawicielami Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz pan Edward Szpruch - Przewodniczący Rady Rodziców.

Ekspozycje zamieszczone w Sali Tradycji mają przybliżyć młodzieży życie i działalność Papieża Jana Pawła II, Papieża Słowianina, który przez prawie 27 lat swojego pontyfikatu uczył młodych ludzi zachowania dziedzictwa, któremu na imię Polska, umiłowania jej kultury, historii i tradycji.