Stypendium I okres 208/2019

 

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I półrocze roku szkolnego 2018/2019 otrzymali uczniowie:

1.       Miszczak Maja

2.       Horyza Marta

3.       Kubik Magdalena

4.       Rachwalski Tobiasz

5.       Lewkowicz Agata

6.       Sufryd Marta

7.       Skrzypczak Julia

8.       Rant Luiza

9.       Szczuraszek Aleksander

10.   Sieradzka Julia

11.   Olejniczak Karolina

12.   Izydorska Dominika

13.   Mazurek Julia

14.   Litwin Julia

15.   Galewska Martyna

16.   Pomykała Marta

17.   Muszyńska Weronika

18.   Szukowski Paweł

19.   Rant Weronika

20.   Stefaniak Weronika

21.   Kurek Izabela

22.   Gajda Dorota

23.   Krysztofiak Maria

24.   Zaremba Julia

25.   Pawlak Wiktoria

26.   Skoczylas Joanna

27.   Staszak Helena

28.   Godziszewska Julianna

29.   Pietrzak Klaudia

30.   Mikołajczyk Agata

31.   Samostiak Oliwia

32.   Woźniak Zuzanna

33.   Frąszczak Agnieszka

34.   Kuczmiński Łukasz

35.   Majchrzak Jakub

36.   Sztukowska Marta

37.   Gromski Wojciech

38.   Glapa Aleksandra

39.   Bilan Weronika

40.   Olkiewicz Martyna

41.   Kusch Joanna

42.   Grzęda Julita

43.   Sołtysiak Aleksandra

44.   Mrowińska Julia

45.   Działoszyńska Wiktoria

46.   Prażmo Julia

47.   Sobczak Michał

48.   Dominiak Magdalena

49.   Igielska Julia

50.   Dziamska Monika

51.   Błaszczyk Mikołaj

52.   Kaszyńska Zofia

53.   Marciszewska Natalia

54.   Łącka Aleksandra

55.   Stasiak Marta

56.   Wojdal Tymoteusz

 

Uroczystość wręczenia aktów przyznania Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego klasa IV-VI odbędzie się w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Waryńskiego 29.
Klasy IV –VI – 1 października 2018 r. godz. 17:00.
Klasy VII oraz klasy gimnazjalne – 2 października 2018 r. godz. 17:00.

Z uwagi na bardzo dużą ilość złożonych wniosków, Kapituła podjęła decyzję o podniesieniu kryterium średniej ocen w przypadku klas IV-VI do 5,66, klas VII do 5,57 a klas gimnazjalnych do 5,53.


Uczniowie, którzy uzyskali regulaminową średnią ocen, tj. dla uczniów klas IV-VI minimum 5,50, dla uczniów klas VII i klas gimnazjalnych minimum 5,30, lecz poniżej ustalonego przez Kapitułę kryterium są zaproszeni Przez Prezydent Miasta na uroczystość wręczenia dyplomów za bardzo wysokie wyniki w nauce. Uroczystość odbędzie się 1 października 2018 r. godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej.
Są to uczniowie:

1.       Kędzierski Nikodem

2.       Rutecki Nikodem

3.       Michalska Wiktoria

4.       Fröss Małgorzata

5.       Nawrocki Jakub

6.       Szukalska Klaudia

7.       Migasiewicz Iga

8.       Konieczny Szymon

9.       Banasiak Malwina

10.   Michalak Sandra

11.   Brzęczkowski Aleks

12.   Bury Łukasz

13.   Horyza Wiktoria

14.   Puchalska Katarzyna

15.   Urbaniak Emilia

16.   Nowacka Oliwia

17.   Mierzejewska Weronika

18.   Mielczarek Jakub

19.   Sitnik Zuzanna

20.   Adamiak Julia

21.   Hurna Paulina

22.   Czubak Weronika

23.   Kazojć Marcelina

24.   Stempniak Oliwia

25.   Zimny Jagoda

26.   Parzeńska Maja

27.   Kuczmiński Jakub

28.   Barczyński Jakub

29.   Kowalczyk Jakub

30.   Panek Natalia

31.   Kobylańska Ada

32.   Nowicki Jakub

33.   Wilczyński Kacper

34.   Turska Karolina

35.   Kubik Kamila

 

 

 
Nowa uchwała ws. Stypendium im. Świętego Jana Pawła II
 
Stypendium II okres 2017/2018

 

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2017/2018:

KLASA IV:
 
   1. Kubik Magdalena
    2. Horyza Marta
    3. Miszczak Maja
    4. Rachwalski Tomasz

KLASY VII:
   
1. Skrzypczak Julia
    2. Rant Luiza
    3. Sieradzka Julia
    4. Lewkowicz Agata
    5. Mazurek Julia
    6. Fröss Małgorzta
    7. Olejniczak Karolina

KLASY GIMNAZJALNE:
   
1. Pomykała Marta
    2. Kurek Izabela
    3. Godziszewska Julianna
    4. Galewska Martyna
    5. Gajda Dorota
    6. Rant Weronika
    7. Pietrzak Klaudia
    8. Krysztofiak Marta
    9. Stefaniak Weronika
   10. Muszyńska Weronika
   11. Majchrzak Jakub
   12. Mikolajczyk Agata
   13. Grzęda Julita
   14. Skoczylas Joanna
   15. Pawlak Wiktoria
   16. Samostiak Oliwia
   17. Sztukowska Marta
   18. Kusch Joanna
   19. Gromski Wojciech
   20. Kaszyńska Zofia
   21. Bilan Weronika
   22. Glapa Aleksandra
   23. Staszak Helena
   24. Sitnik Zuzanna
   25. Olkiewicz Martyna
   26. Zaremba Julia
   27. Frąszczak Agnieszka
   28. Działoszyńska Wiktoria
   29. Panek Natalia
   30. Chałupniczak Aleksandra
   31. Szukowski Paweł
   32. Łącka Aleksandra
   33. Sołtysiak Aleksandra
   34. Woźniak Zuzanna
   35. Brzęczkowski Aleks

Uczniowie, którzy uzyskali regulaminową średnią ocen lecz poniżej ustalonego pułapu przez Kapitułę:

KLASA VII:
     Izydorska Dominika

KLASY GIMNAZJALNE:
    1. Dominiak Magdalena
    2. Mrowińska Julia
    3. Parzeńska Maja

 
Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2017/2018:

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2017/2018:

     1. Litwin Julia
     2. Tomalak Patryk
     3. Pietrzak Klaudia
     4. Rant Weronika
     5. Zmyślona Weronika
     6. Szukowski Paweł
     7. Gromski Wojciech
     8. Mikołajczyk Agata
     9. Cegielska Dominika
    10. Godziszewska Julianna
    11. Kościelniak Wiktoria
    12. Glapa Aleksandra
    13. Grzęda Julita
    14. Kurek Izabela
    15. Przysada Anna
    16. Galewska Martyna
    17. Skoczylas Joanna
    18. Matuszczak Izabela
    19. Woźniak Paweł
    20. Muszyńska Weronika
    21. Staszak Helena
    22. Bilan Weronika
    23. Gibasiewicz Hubert
    24. Majchrzak Jakub
    25. Sitnik Zuzanna
    26. Weisskopf Alicja
    27. Kruszyna Leon
    28. Parzeńska Maja
    29. Tetrzona Konrad

 

 
Stypendium im. Świętego Jana Pawła II
 
Stypendium II okres 2016/2017

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2016/2017:       

                  1. Tomalak Patryk
                  2. Litwin Julia
                  3. Zmyślona Weronika
                  4. Szukowski Paweł
                  5. Rant Weronika
                  6. Glapa Aleksandra
                  7. Cegielska Dominika
                  8. Pietrzak Klaudia
                  9. Mikołajczyk Agata
                  10. Kościelniak Wiktoria
                  11. Godziszewska Julianna
                  12. Sitnik Zuzanna
                  13. Skoczylas Joanna
                  14. Gromski Wojciech
                  15. Woźniak Paweł
                  16. Kurek Izabela
                  17. Matuszczak Izabela
                  18. Sobecki Adrian
                  19. Muszyńska Weronika
                  20. Galewska Martyna
                  21. Staszak Helena
                  22. Grzęda Julita
                  23. Kubika Kamila
                  24. Kaszyńska Zofia
                  25. Kalina Weronika

 
Stypendium II okres 2015/2016

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2015/2016:

         1. Weronika Rant
         2. Barbara Majchrzak
         3. Wioletta Kurek
         4. Julia Szczepaniak
         5. Klaudia Pietrzak
         6. Iga Uciechowska
         7. Joanna Skoczylas
         8. Izabela Kurek
         9. Wiktoria Mielczarek
        10. Agata Mikolajczyk
        11. Zofia Kaszyńska
        12. Dominika Cegielska
        13. Wojciech Gromski
        14. Julia Litwin
        15. Wiktoria Kościelniak
        16. Patryk Tomalak
        17. Natalia Stodolna

 
Stypendium I okres 2015/2016

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2015/2016:

                     1. Julia Szczepaniak
                     2. Wioletta Kurek
                     3. Iga Uciechowska
                     4. Wiktoria Mielczarek
                     5. Barbara Majchrzak
                     6. Weronika Zmyślona
                     7. Natalia Stodolna
                     8. Joanna Maleszka
                     9. Wiktora Kościelniak
                    10. Izabela Matuszczak
                    11. Kornelia Nowacka
                    12. Arkadiusz Brudło
                 

 

 
Stypendium II okres 2014/2015

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2014/2015:

         1. Wiktoria Mielczarek
         2. Julia Szczepaniak
         3. Wioletta Kurek
         4. Barbara Majchrzak
         5. Joanna Maleszka
         6. Iga Uciechowska
         7. Krzysztof Zieliński
         8. Natalia Stodolna
         9. Marta Śron
       10. Katarzyna Goclik
       11. Krystian Sobecki

 
Stypendium I okres 2014/2015

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2014/2015:

     1. Julia Szczepaniak                                12. Sara Wewiór
     2.  Katarzyna Dziekan                             13. Katarzyna Goclik
     3. Wiktoria Mielczarek                            14. Krystian Sobecki
     4. Jagoda Janiszewska                           15. Joanna Maleszka
     5. Barbara Majchrzak                             16. Natalia Piwek
     6. Wioletta Kurek                                     17. Zuzanna Wawrzyniak
     7. Kornelia Nowacka                                18. Gabriela Zachwyc
     8. Iga Uciechowska                                 19. Eliza Piórkowska
     9. Marta Śron                                            20. Wojciech Pawlak
    10. Natalia Stodolna
    11. Krzysztof Zieliński

 
Stypendium im. Jana Pawła II

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2013/2014:

              1.   Julia Szczepaniak
              2.    Jagoda Janiszewska
              3.    Natalia Stodolna
              4.    Wiktoria Mielczarek
              5.    Barbara Majchrzak
              6.    Katarzyna Goclik
              7.    Katarzyna Dziekan
              8.    Wioletta Kurek
              9.    Daria Puchalska
             10.    Joanna Maleszka
             11.    Krystian Sobecki

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2013/2014:

                1. Paulina Witek
                2. Jagoda Janiszewska
                3. Patryk Hełka
                4. Katarzyna Dziekan
                5. Magdalena Chwiłkowska
                6. Katarzyna Jasiak
                7. Remigiusz Góralski
                8. Joanna Stempniewicz
                9. Krzysztof Zieliński
               10. Joanna Maleszka
               11. Lena Dominiczak
               12. Zuzanna Wawrzyniak
               13. Milena Demska
               14. Marcin Prymas
               15. Daria Puchalska
               16. Weronika Bodylska
               17. Martyna Rzekiecka
               18. Natalia Płotek
 

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2012/2013:

                1. Jagoda Janiszewska
                2. Joanna Stempniewicz
                3. Patryk Hełka
                4. Paulina Witek
                5. Katarzyna Jasiak
                6. Katarzyna Dziekan
                7. Robert Binek
                9. Karolina Wałęsa
                10. Joanna Maleszka
                11. Magdalena Chwiłkowska

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2012/2013:

                1. Marcin Prymas
                2. Marta korzańska
                3. Kinga Maciejewska
                4. Dominika Wielgosz
                5. Sandra Gołębiewska
                6. Aleksandra Zawadzka
                7. Katarzyna Dziekan
                8. Jagoda Janiszewska
                9. Patrycja Janiszewska
               10. Magdalena Chwiłkowska
               11. Katarzyna Jasiak
               12. Paulina Witek
               13. Augustyn Michalak
               14. Patryk Hełka
               15. Marta Gajna
               16. Jagoda Forycka
               17. Aleksandra Harych
               18. Maja Kasprzak
               19. Dorota Stasiak
                20. Natalia Płotek
                21. Sylwia Marciniak
                22. Martyna Rzekiecka
               

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2011/2012:

1.     Weronika Guzenda
2.     Dominika Wielgosz
3.     Kinga Maciejewska
4.     Martyna Przybylska
5.     Aleksandra Zawadzka
6.     Sandra Gołębiewska
7.     Marta Korzańska
8.     Patrycja Janiszewska
9.     Kinga Bilska
10. Katarzyna Jasiak
11. Maja Kasprzak
12. Patrycja Surma
13. Joanna Machnik
14. Katarzyna Cieślak
15. Dorota Stasiak
16. Bartosz Trzmiel
17. Aleksandra Łakoma
18. Sonia Jarczak
19. Augustyn Michalak
20. Paweł Łowczowski
21. Daniel Cicharski
22. Maciej Chmielarz
23. Olga Michalska


Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2010/2011:

 

         1. Weronika Guzenda                11. Kinga Maciejewska
         2. Mikołaj Zydorowicz                12. Maja Kasprzak
         3. Arkadiusz Cierniak                 13. Paweł Łowczowski
         4. Karolina Mały                         14. Aleksandra Łakoma
         5. Dominika Wielgosz                 15. Tomasz Banasiak
         6. Klaudia Goryś                         16. Małgorzata Jaśnikowska
         7. Paulina Wawrzyniak               17. Sandra Gołębiewska
         8. Aleksandra Zawadzka            18. Magdalena Talaga
         9. Kinga Bilska                             19. Kamil Marcinkowski
        10. Tomasz Sobczak                    20. Bartosz Trzmiel

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2009/2010:

         1. Weronika Guzenda                  9. Kinga Maciejewska
         2. Mikołaj Zydorowicz                10. Maja Kasprzak
         3. Arkadiusz Cierniak                 11. Paweł Łowczowski
         4. Karolina Mały                         12. Patrycja Janiszewska
         5. Dominika Wielgosz                  13. Dorota Stasiak
         6. Klaudia Goryś                         14. Małgorzata Jaśnikowska
         7. Paulina Wawrzyniak               15. Martyna Przybylska
         8. Kinga Bilska

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2009/2010:

1.     Wojciech Trzcieliński
2.     Roger Sitek
3.     Aneta Sajewicz
4.     Weronika Guzenda
5.     Kinga Bilska
6.     Paulina Nadobna
7.     Natalia Jaśnikowska
8.     Arkadiusz Cierniak
9.     Marta Plucińska
10. Iwona Rosada
11. Paulina Wawrzyniak
12. Karina Reczek
13. Mikołaj Fórmański
14. Ilona Stasiak
15. Kinga Strzelczak
16. Klaudia Goryś
17. Karolina Mały
18. Paweł Łowczowski
19. Patrycja Szumniak
20. Małgorzata Jaśnikowska
21. Patryk Majchrzak
22. Adam Taciak
23. Mikołaj Zydorowicz
 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na II okres roku szkolnego 2008/2009:

  1. Wojciech Trzcieliński
  2. Arkadiusz Cierniak
  3. Kinga Bilska
  4. Paweł Łowczowski
  5. Weronika Guzenda
  6. Karolina Mały
  7. Paulina Wawrzyniak
  8. Małgorzata Jaśnikowska
  9. Aneta Sajewicz
  10. Mikołaj Zydorowicz

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I okres roku szkolnego 2008/2009:
Wojciech Trzcieliński

  1. Michał Ratajczak
  2. Magda Żołądek
  3. Agnieszka Sadowska
  4. Paulina Nadobna
  5. Konrad Grzegorczyk
  6. Robert Grzegorczyk
  7. Krzysztof Grześkowiak
  8. Małgorzata Jaśnikowska
  9. Natalia Jaśnikowska
  10. Karolina Mały
  11. Klaudia Pawlak
  12. Karina Reczek
  13. Marta Plucińska
  14. Klaudia Goryś
  15. Arkadiusz Cierniak
  16. Aneta Sajewicz
  17. Dawid Łakomy
  18. Adam Taciak
  19. Mikołaj Fórmański
  20. Paulina Wawrzyniak
  21. Klaudia Mencel
  22. Paulina Szymczak
  23. Agnieszka Majer
  24. Patrycja Szumniak
  25. Iwona Rosada
  26. Magdalena Wujczyk
  27. Marzena Jędraszczyk
  28. Patryk Majchrzak
  29. Magdalena Nowicka

Uczniowie którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na II okres roku szkolnego 2007/2008

Uczniowie którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I okres  roku szkolnego 2007/2008

 

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im Papieża Jan Pawła II Spółdzielni Oświatowej, którzy otrzymali Stypendium im. Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2009/2010:

         1. Weronika Guzenda                  9. Kinga Maciejewska
         2. Mikołaj Zydorowicz                10. Maja Kasprzak
         3. Arkadiusz Cierniak                 11. Paweł Łowczowski
         4. Karolina Mały                         12. Patrycja Janiszewska
         5. Dominika Wielgosz                  13. Dorota Stasiak
         6. Klaudia Goryś                         14. Małgorzata Jaśnikowska
         7. Paulina Wawrzyniak               15. Martyna Przybylska
         8. Kinga Bilska