Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej została utworzona w oparciu o doświadczenia renomowanej, bardzo dobrze działającej, nowoczesnej i docenionej w środowisku placówki, w której uczniowie zdobywali wiedzę, kształtowali charakter i rozwijali swoje umiejętności. Chcielibyśmy, aby najlepsze tradycje, przyjazna atmosfera pracy oparta na życzliwości oraz wzajemnym wspieraniu się zostały przeniesione do nowej placówki.
Pełni nowych pomysłów i entuzjazmu, a także koncepcji nowoczesnej szkoły, mamy nadzieję, że będziemy wychowywać mądre i odpowiedzialne dzieci na miarę nowych czasów.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Aktualności

6 marca 2017 r. Scena Propozycji w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II gościła uczniów, którzy w konkursowych zmaganiach prezentowali wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.
Ciekawe interpretacje wierszy oceniało jury w składzie: pani Magdalena Świtoń-Suska nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej, pani Justyna Wojtkowiak nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Generała Józefa Bema, pani Anna Mucha nauczycielka Publicznego Gimnazjum JPII oraz Weronika Kątna uczennica klasy 2e gimnazjum.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". W Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej odbył się tego dnia apel, przygotowany przez uczennice i uczniów gimnazjum i liceum, w czasie którego przypomniano sylwetki bohaterów walki o niepodległość państwa polskiego, m.in. rotmistrza Witolda Pileckiego, generała Emila Fieldorfa Nila i Danuty Heleny Siedzikówny "Inki".

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

1 marca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Poznaniu odbył się finał Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Zmyślona (kl.3d) oraz Patryk Tomalak (kl.3a). Uczniowie rozwiązywali test obejmujący wiadomości z zakresu wiedzy o społeczeństwie i gospodarce a następnie wzięli udział w realizacji zespołowego zadania analityczno - problemowego z dziedziny przedsiębiorczości. Gratulujemy Weronice i Patrykowi rozległej wiedzy i czekamy na wyniki konkursu!

  

Aktualności

28 lutego 2017 r. o godz. 13 w naszym gimnazjum im. odbył się II etap XIX edycji KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla klas pierwszych, drugich i trzecich. O tytuł ,,Mistrza Ortografii'' ubiegali się uczniowie z ostrowskich szkół. Nad całością spotkania czuwały jego organizatorki pani Anna Galant oraz pani Lucyna Koralewska. W konkursie wzięło udział 55 uczniów.

   

  Czytaj więcej...

Strona 9 z 22Pierwsza   Poprzednia   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/