Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

W dniach od 3-6 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w konsultacji szkoleniowej OSPR w Wągrowcu. Tematem zajęć było: technika gry w obronie oraz umiejętność wyprowadzania szybkiego ataku. Nasze gimnazjum reprezentowali: Mikołaj Pastucha, Maksymilian Franckowski, Saber Abdulsalam, Jakub Ziółkowski, Albert Zimniak, Wiktor Brzeziński, Marcel Pawlak, Dawid Molski. Trenerzy: Eugeniusz Lijewski i Rafał Stempniak.

  

Aktualności

W ramach projektu „Żyj zdrowo” uczniowie klasy 2c wraz z panią Anią Polańską zorganizowali kiermasz zdrowej żywności, czyli owoców. Dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt. Dziękujemy za dobre serce i przyłączenie się do akcji nauczycielom i uczniom naszego gimnazjum.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

28 marca w naszym gimnazjum odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród utalentowanych uczniów naszej szkoły. W dalszym etapie naszą szkołę reprezentować będzie Izabela Staroń z kl. 2e, która zajęła I miejsce, a także Joanna Skoczylas z kl. 2a, która zajęła II miejsce. III miejsce zajęła Patrycja Kryszczak z kl. 2e. W jury zasiedli: pan Adam Wasiela, pan Szymon Matyśkiewicz, a także nasze anglistki pani Joanna Śniady i pani Ania Polańska. Gratulujemy!

   

  

Aktualności

27 marca uczniowie koła teatralnego Scena Propozycji zaprosili do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru. Gościli na wybranych lekcjach i prezentowali krótkie miniatury sceniczne.
Tydzień wcześniej (20 marca o godzinie 17.00) na scenie zaprezentowali piosenki interpretację sceniczną wiersza Danuty Wawiłow „Szybko”, etiudy teatralne inspirowane lekturami.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

24 marca w Zespole Szkół Technicznych odbyło się podsumowanie konkursu informatycznego Cyborg. Była to już XIV edycja tego konkursu, a jego uczestnicy musieli wykazać się doskonałą znajomością wiedzy informatycznej. W tym roku w zmaganiach wzięło udział 52 gimnazjalistów z Ostrowa i okolicznych powiatów.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli w nim czołowe miejsca. II miejsce zajął Patryk Tomalak a III miejsce Mateusz Jończak z klasy 3A.Wyróżnienie otrzymał Wojtek Gromski z klasy 2A. Gratulujemy!

 

  

Strona 7 z 22Pierwsza   Poprzednia   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/