Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

Od wielu lat w całorocznym planie ostrowskiego oddziału PTTK w znajduje się rajd, którego uczestnicy mają za zadanie podążać śladem „na dobre zadomowionej” wiosny, a co za tym idzie przyrody rozpoczynającej swój wspaniały cykl. W roku 2017 przypadł naszemu gimnazjum w udziale zaszczyt organizacji jubileuszowego, XXX Wiosennego Rajdu „Bocianim Szlakiem”. Wszyscy zgłoszeni uczestnicy mogli wziąć udział w rajdzie już od 21 kwietnia i po pokonaniu wyznaczonej trasy przyjechać na nocleg który mieścił się na terenie strzelnicy sportowej naszej szkoły.

     

  Czytaj więcej...

Aktualności

23 kwietnia 2017 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II oraz Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej uczestniczyli w „Niedzieli Żonkilowej” zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum św. Józefa”.
Na początku wszyscy wzięli udział w Żonkilowym „Biegu Nadziei”, a następnie obejrzeli występ artystyczny „Z tańcem i piosenką przez świat” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół z Wysocka Małego.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

11 kwietnia w Poznaniu w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Zaświadczenia o zostaniu laureatem odebrali z rąk Kuratora Oświaty nasi uczniowie Weronika Kalina (język polski) oraz Konrad Tetrzona (język niemiecki).
Jeszcze raz gratulujemy szczególnie, że ten tytuł zwalnia ich z pisania egzaminu gimnazjalnego z danego przedmiotu!

  

Aktualności

10 kwietnia 2017 r. zespół złożony z uczniów klasy sportowej I i II naszego gimnazjum reprezentujący w rozgrywkach KPR Ostrovia rozegrał przedostatni mecz w wojewódzkiej lidze młodzików. Po bardzo dobrym meczu na wyjeździe wygrał z zespołem MKS Poznań 47-32. To zwycięstwo zapewniło drużynie tytuł Mistrza Wielkopolski Młodzików oraz prawo organizacji ćwierćfinałów MP młodzików, które odbędą się w dniach 5-7.05.2017 r.

  Czytaj więcej...

Aktualności

6 kwietnia na terenie strzelnicy sportowej IV Liceum w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się czwarta - finałowa runda Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego. Drużyna naszego gimnazjum w składzie Weronika Chałupnik, Arkadiusz Frąszczak i Grzegorz Piec wspaniale się zaprezentowała i po zaciętych zmaganiach, jako jedyna drużyna gimnazjum pośród ośmiu szkół średnich z Ostrowa i powiatu Ostrowskiego, zdobyła II miejsce.

   

  Czytaj więcej...

Strona 6 z 22Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/