Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

Od wielu lat ostrowski Klub Rowerowy „Bicykl 1977” organizuje znamienitą imprezę rowerową: turystyczny rajd kolarski - „Wiosna z Bicyklem”. W dniach od 30 kwietnia do 2 maja reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Adrian Frydryszak, Grzegorz Piec i pan Krzysztof Łukowicz, wzięła udział w jubileuszowym – 25 rajdzie tego cyklu. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku dołączył do naszej drużyny absolwent naszej szkoły – Jakub Jarosik, który dzielnie nas wspomagał.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Aktualności

26 kwietnia 2017 roku w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej odbył się XV Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. W konkursie wzięło udział 31 uczniów z gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego, Raszkowa i Lamek. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z dwóch części: wiedza o kulturze, historii i życiu w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

     

  Czytaj więcej...

Aktualności

Rocznica kanonizacji jest wielkim wydarzeniem dla uczniów szkoły, której patronem jest Papież Jan Paweł II. W trzecią rocznicę tego wydarzenia młodzież z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II przygotowała montaż słowno-muzyczny poświęcony Ojcu Świętemu. Mottem przewodnim były słowa zawierzenia Matce Bożej: Totus Tuus i oddanie się w niewolę macierzyńską.

     
 

  Czytaj więcej...

Aktualności

25 kwietnia „czytające wolontariuszki” naszego gimnazjum udały się z kolejną książeczką o przemiłej bohaterce Zuzi na spotkanie do wiernych przyjaciół z Publicznego Przedszkola nr 9. Tym razem gimnazjalistki przeczytały historię pt. „Zuzia uczy się jeździć na rowerze”, która bardzo spodobała się małym słuchaczom.

 

  Czytaj więcej...

Aktualności

W poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom powiatowej edycji konkursu pn. „Dwie strony sieci”. Organizatorem konkursu jest Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.
Zadaniem uczestników było stworzenie komiksu lub spotu filmowego promującego bezpieczeństwo w sieci. Zwycięzcy każdej z kategorii zawalczą w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Poznaniu.

 

  Czytaj więcej...

Strona 5 z 22Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/