Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

16 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla uczniów klas pierwszych. Najlepsi matematycy walczyli o tytuł „Szkolnego Mistrza Matematyki”. W konkursie uczestniczyło 13 uczniów, którzy w ciągu 45 minut „łamali głowy” rozwiązując zadnia o podwyższonym stopniu trudności dotyczące wiedzy matematycznej. I miejsce i tytuł„Szkolnego Mistrza Matematyki” uzyskując maksymalną liczbę punktów zdobyli: Jakub Mielczarek (1c) i Paweł Szukowski (1a), II miejsce - MaksymilianMielczarek (1c), III miejsce - Nicola Jeziorek (1f). Serdecznie gratulujemy!

 

  

Aktualności

Rodzinny Festyn zorganizowany przez Szkołę Podstawową Uczniów Kreatywnych rozpoczął się o godz. 15:00, a zakończył o godz. 20:00 12 maja 2017 roku.
Celem imprezy było stworzenie okazji do wspólnego spędzenia czasu i zacieśnienia współpracy ze środowiskiem lokalnym. Spotkanie stało się pretekstem do propagowania zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i promowania młodych talentów.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Aktualności

11 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się turniej piłki ręcznej, w którym udział wzięły dwa zespoły z naszej szkoły tj.: klasa 3g oraz zespół złożony z zawodników klasy sportowej pierwszej i drugiej. Klasyfikacja końcowa turnieju: I miejsce zespół z Gimnazjum nr 4, II oraz IV miejsce reprezentanci naszej szkoły, III miejsce - Gimnazjum nr.7 z Poznania. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

 

  

Aktualności

W naszym gimnazjum odbyły się uroczyste apele związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja.
Uczniowie klasy 1a i 2f zaprezentowali z tej okazji program artystyczny wzbogacony prezentacją multimedialną. Przedstawili w nim genezę uchwalenia tej pierwszej polskiej konstytucji, okoliczności jej powstania, treść oraz znaczenie na przestrzeni dziejów naszego państwa i narodu.
Swoją wiedzą na temat Konstytucji 3 Maja  zgromadzeni w auli uczniowie mogli się wykazać podczas quizu historycznego.

     

  Czytaj więcej...

Aktualności

W trakcie weekendu zespół młodzików KPR Ostrovia złożony z uczniów pierwszej i drugiej klasy sportowej naszego gimnazjum rywalizował w turnieju 1/16 MP Młodzików. Zespół zagrał bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze i pewnie awansował do najlepszej 16 zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej. Do dalszych rozgrywek awansował również zespół UKS Nukleon Kostrzyń.
1/8 MP Młodzików również odbędzie się w Ostrowie w dniach 19-21.05.2017 r.

  Czytaj więcej...

Strona 4 z 22Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/