Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

24 maja odbyło się w naszej szkole podsumowanie projektu edukacyjnego "Patroni ostrowskich ulic". Uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas trzecich. Celem tego przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy gimnazjalistów na temat wybitnych postaci z historii Polski i Ostrowa Wielkopolskiego uhonorowanych patronatem ulic naszego miasta. Zdobytą w trakcie realizacji zadań projektowych wiedzę uczniowie przedstawili w formie plakatów i albumów, które zostały wyeksponowane na wystawie w auli szkoły.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

We wtorek 23 maja po raz ostatni w roku szkolnym 2016/2017 grupa wolontariuszek z klas 2c i 2d (dwie Ole oraz Iga) powędrowały z nową przygodą Zuzi do grupy VII z Publicznego Przedszkolna nr 9. Dziewczęta wybrały opowieść pt. „Zuzia pomaga mamie”, ponieważ już za 3 dni będziemy obchodzić Dzień Mamy. Książeczka była aspiracją do rozmowy o tym, w jaki sposób przedszkolacy pomagają własnym mamom.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

21 maja zakończyły się ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Ręcznej. Znakomicie w tych zawodach spisali się uczniowie I i II klasy sportowej naszego gimnazjum. Uczniowie reprezentujący KPR Ostrovia w turnieju zajęli II miejsce i awansowali do grona 8 najlepszych zespołów w Polsce w kategorii młodzik. Kolejny etap rozgrywek odbędzie się w dniach 2-4.06.32017 w Gdańsku i z tego turnieju najlepsza dwójka awansuje do Turnieju "Finał 4 "gdzie będzie walczyć o medale Mistrzostw Polski.

  Czytaj więcej...

Aktualności

20 maja br. w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbyło się podsumowanie XII edycji miejskiego Konkursu Historycznego "Spacerem w przeszłość" pod hasłem "Ostrowskie Ateny". Nasze gimnazjum reprezentował zespół uczniów klasy 3a w składzie: Bogna Marciniak, Maja Skowronek, Karolina Maleszka, Anna Wcześniak, Julia Spychała, Hanna Różanek i Grzegorz Piec. Uczniowie wykazując się dużą wiedzą dotyczącą literackiej przeszłości naszego miasta zdobyli srebrną Odznakę Młodych Regionalistów. Gratulujemy!

   

  

Aktualności

17 maja 2017 roku w naszym gimnazjum odbył się Konkurs Poezji Karola Wojtyły. Patronat Honorowy nad konkursem objął Pan Łukasz Mikołajczyk Senator Rzeczypospolitej Polskiej. Na zaproszenie odpowiedziała młodzież ostrowskich gimnazjów, a także ze szkół podstawowych, która wraz z opiekunami przybyła do naszej szkoły. W komisji konkursu zasiedli: ks. Łukasz Ciesielski z parafii św. Pawła Apostoła, pani Karolina Winiecka – asystentka Senatora, pani Iwona Śmiechowska (nauczyciel języka polskiego), pani Maria Juśkiewicz ( nauczyciel religii ).

    

  Czytaj więcej...

Strona 3 z 22Pierwsza   Poprzednia   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/