Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

W dniach 9-11 września ponad 1000 (!) rowerzystów i piechurów zaingurowało „turystyczny” rok szkolny, 55 Rajdem Chopinowskim. Jest to jeden z najstarszych, kontynuowanych, rajdów w kraju. Rajd służy upamiętnieniu pobytu Fryderyka Chopina w Antoninie, udostępnieniu uczestnikom jego muzyki, rozpowszechnieniu walorów turystyczno-krajoznawczych południowej wielkopolski a w szczególności okolic Ostrowa, Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy” i Wzgórz Ostrzeszowskich,  stworzeniu uczestnikom warunków do czynnego wypoczynku i rekreacji oraz do zdobywania odznak turystyki kwalifikowanej, jak również realizacji hasła: „Turystyka łączy pokolenia”.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

W dniach 7 - 9 września 2016 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wzięli udział w zajęciach integracyjnych w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym LBN-Huta w Odolanowie. Wszyscy miło spędzili czas podczas gier i zabaw sportowych oraz przejażdżki bryczką po okolicznym lesie. Pogoda dopisała a wspólne grillowanie sprzyjało wzajemnemu poznaniu się. Było super!

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

1 września o godzinie 9:00 w naszym gimnazjum miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. W auli zgromadzili się uczniowie klas pierwszych, dyrekcja i nauczyciele. Po przemówieniu pani dyrektor Hanny Kolińskiej najmłodszy rocznik gimnazjalistów obejrzał krótki program artystyczny, w którym koleżanki i koledzy z klas drugich w humorystyczny sposób zaprezentowali życie szkoły oraz swoje talenty wokalne i taneczne. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami przeszli do kościoła pw. Św. Pawła, gdzie uczestniczyli w Mszy Świętej. Po mszy uczniowie klas II i III spotkali sie jeszcze ze swoimi wychowawcami.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Strona 22 z 22Pierwsza   Poprzednia   13  14  15  16  17  18  19  20  21  [22]  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/