Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

9 czerwca grupa 20 uczniów z naszego gimnazjum po raz kolejny odwiedziła Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Głównym celem naszej wizyty było przekazanie pracownikom schroniska zebranych przez nas darów. Dzięki trwającej od dwóch miesięcy zbiórki, udało się zebrać sporą ilość karmy dla psów. Osoby, które odwiedziły schronisko, skorzystały również z okazji wyprowadzenia na spacer spragnionych ruchu psiaków.

   
 

  Czytaj więcej...

Aktualności

Zespół KPR Ostrovia złożony z uczniów klasy sportowej I i II naszego gimnazjum rywalizował w Gdańsku w turnieju 1/4 MP młodzików w piłce ręcznej. Chłopcy sprawili mega niespodziankę wygrywając z zespołami Szczypiorniak Olsztyn i SPR Tarnów i awansowali do turnieju finałowego MP.
Turniej Final Four odbędzie się w dniach 16-17.06.2017 o medale i tytułu najlepszych zespołów powalczą: MTS Kwidzyn, Vive Kielce, Wybrzeże Gdański i KPR Ostrovia.

  

Aktualności

1 czerwca 2017 roku będzie datą na pewno niezapomnianą przez uczniów klas III naszego gimnazjum. W tym dniu odbył się komers, na który młodzi ludzie z niecierpliwością czekali. Wszyscy uczniowie prezentowali się pięknie – dziewczyny eleganckie w zwiewnych sukienkach, chłopcy w garniturach. Widok niesamowity, niecodzienny. Tak jak nakazuje zwyczaj naszej szkoły uczniowie rozpoczęli komers tradycyjnym polonezem. Wszyscy cieszyli się ostatnimi wspólnie spędzanymi chwilami. Zdjęcia i filmy z komersu można obejrzeć na Facebooku oraz w naszej galerii!

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

1 czerwca w Gimnazjum nr 1 po raz kolejny odbył się Ostrowski Test Coopera. Jest to 12 minutowy bieg ciągły tylko dla twardzieli. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 3g - Saber Abdulsalam, Adam Chmielewski, Bartłomiej Fita, Mikołaj Kędzia, Filip Kotecki, Albert Zimniak oraz dziewczęta - Julia Jędrzejewska i Nikol Szymankiewicz z kl. 2h, Sandra Kowalczyk i Julia Litwin z kl. 2d, Anna Pawelec z kl. 3b oraz Aleksandra Rakowska z kl. 1d i Nicola Woźniak z kl. 1f. Na wyniki klasyfikacji drużynowej musimy poczekać, ale już teraz wiadomo, że najlepszy wynik wśród chłopców osiągnął Saber Abdulsalam, a wśród dziewcząt Julia Litwin. Gratulujemy.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

Piękne podziękowanie od Towarzystwa Nasz Dom otrzymali uczniowie naszego gimnazjum za aktywne włączenie się w coroczną ogólnopolską akcję Góra Grosza. W tym roku udało nam się zebrać aż 170 zł. Pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

  

Strona 2 z 22Pierwsza   Poprzednia   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/