Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

„Niezwykły świat musicalu” to tytuł spektaklu, który mogliśmy oglądać 23 lutego 2017 r. w auli Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim. Przedstawienie wyreżyserowane przez pana Adama Wasielę okazało się hitem. Publiczność przeniosła się w bajkowy i filmowy świat, dzięki piosenkom pochodzącym nie tylko z najsłynniejszych musicali, ale także bajek Disneya.

     

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Aktualności

21 lutego 2017 r. grupa naszych stałych wolontariuszek udała się do Publicznego Przedszkola nr 9 z comiesięczną czytelniczą wizytą. Tym razem na spotkanie młodzież przygotowała zabawna opowieść z serii Martynka pt. „Martynka i osiołek wesołek”. Dzieci z XIII grupy pięknie słuchały przygód tytułowej bohaterki oraz odpowiadały na pytania dziewcząt z klasy 2c i 2d naszego gimnazjum.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

W piątek 17 lutego 2017r. w Poznaniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego do którego zakwalifikował się Konrad Tetrzona – uczeń naszego gimnazjum. Wychowanek klasy IIIa wspaniale poradził sobie z częścią pisemną i ustną konkursu, osiągając drugi wynik w województwie i zaszczytny tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Życzymy także powodzenia w ostatnim etapie XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, który odbędzie się w najbliższą sobotę 25 lutego w Warszawie.

  

Aktualności

W dniu 19 lutego oddział PTTK w Ostrowie zainaugurował nowy rok turystyczny rajdem pieszym „Uroki Zimy”. Honorowym patronatem rajd obejmuje Powiatowa Państwowa Straż Pożarna i Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W rajdzie wzięła udział grupa młodzieży złożona z naszego gimnazjum i liceum, pod opieką pana Krzysztofa Łukowicza.

   

  Czytaj więcej...

Aktualności

26 stycznia 2017 odbyły się w naszej szkole warsztaty filmowe w j. niemieckim prowadzone przez profesjonalnych „Youtuberów” z Niemiec. Inicjatorem tego spotkania był uczeń klasy 3a Konrad Tetrzona, który poszerza własne umiejętności językowe m.in. poprzez oglądanie krótkich produkcji filmowych pani Carin Schmid oraz pana Janusza Hamerskiego.

   

  Czytaj więcej...

Strona 10 z 22Pierwsza   Poprzednia   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/