Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
Aktualności

Serdeczne pozdrowienia z obozu sportowego w Twardogórze przesyłają piłkarze ręczni Publicznego Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim.

  

Aktualności

23 czerwca 2017 r. o godz. 8.00 uczniowie klas trzecich żegnali się ze szkołą i odbierali świadectwa ukończenia Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej. Pochylili głowy przed Tymi, dzięki którym doszli do końca kolejnego etapu edukacji. Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, Rodzicom, Pracownikom Administracji dziękowali za trud i serce, za pracę, za przygotowanie fundamentów do dalszego kształcenia.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Aktualności

List gratulacyjny od Pana Łukasza Mikołajczyka Senatora Rzeczypospolitej Polskiej

  

Aktualności

Zespół KPR Ostrovia złożony z uczniów klas sportowych I i II naszego gimnazjum rywalizował w Kwidzynie w Turnieju Final Four Młodzików w Piłce Ręcznej. W zawodach brały udział 4 najlepsze zespoły w Polsce: Wybrzeże Gdańsk , MTS Kwidzyn, Vive Kielce i KPR Ostrovia. Chłopcy zagrali bardzo ambitnie. Mimo że zajęli 4 miejsce, jest to ogromny sukces zawodników, na który bardzo ciężko pracowali cały sezon i za to należą im się ogromne gratulacje!

  

Aktualności

9 czerwca już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Maraton Filmowy. W maratonie wzięło udział 25 kinomanów klas pierwszych i drugich. W salę kinową, z wygodnymi miejscami leżącymi, została zamieniona sala D6, a miejscem na posiłek i ciepłe napoje była sala D5. Podczas maratonu wyświetlone zostały takie filmy jak: „Rodzinne Rewolucje” i „Zanim się pojawiłeś”.

   

  Czytaj więcej...

Strona 1 z 22Pierwsza   Poprzednia   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/