Aktualności
Archiwum 2015/2016

Na zakończenie całorocznego projektu CEO „PoczytajMy” realizowanego w naszym gimnazjum na ręce pani dyrektor Hanny Kolińskiej wpłynął list gratulacyjny za działania w projekcie. Bardzo cieszymy się z zaangażowania naszej młodzieży, szkolnego koordynatora oraz owocnej współpracy z Publicznym Przedszkolem nr 9. Popularyzacja czytelnictwa jest jednym z priorytetowych działań naszej szkoły.

  

Archiwum 2015/2016

Dwoje uczniów naszej szkoły z kasy 3a  Barbara Majchrzak i Jakub Oleszczuk wzięli udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Basia została laureatką tego konkursu. Tym samymz części egzaminu przyrodniczego otrzymała maksymalną ilośc punktów.Gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów!
W Wojewódzkim Konkursie Fizycznym uczesticzyło 3575 uczniów w etapie szkolnym, 209 zakwalifikowało się do etapu rejonowego, a do finału zakwalifikowalo się 60 uczniów.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

1 czerwca na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 odbył się III Ostrowski Test Coopera. Wzięła w nim udział ekipa biegaczy z naszej szkoły. Najlepszy wynik uzyskał Kacper Klupś z klasy 3f, a wśród dziewcząt Hanna Marciniak z klasy 2a. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej postawy w tym trudnym, 12 minutowym biegu.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

Dzień 7 czerwca 2016 r. był dla nas wyjątkowy. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i społeczność uczniowska naszego gimnazjum powitała przyszłych gimnazjalistów i ich rodziców. Nasza szkoła jest uczniom klas szóstych już znana, ponieważ mieli okazję gościć w niej już wcześniej. Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania przez panią dyrektor Hannę Kolińską, która przekazała najistotniejsze informacje.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

W miniony piątek tj. 10 czerwca Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim przystąpiło do Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania – „Jak nie czytam, jak czytam”. To właśnie 10 czerwca o godzinie 10.00 uczniowie z całej Polski zebrali się w szkołach, bibliotekach, na boiskach, placach, ulicach i wspólnie czytali wybraną przez siebie literaturę, ustanawiając tym samym rekord czytania w jednym momencie.

   

  Czytaj więcej...

Strona 2 z 21Pierwsza   Poprzednia   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia