Aktualności
Archiwum 2015/2016

W dniu 14 lutego oddział PTTK w Ostrowie zainaugurował nowy rok turystyczny rajdem „Uroki Zimy”. Honorowym patronatem rajd obejmuje Powiatowa Państwowa Straż Pożarna i Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. W rajdzie wzięła udział grupa młodzieży z naszej szkoły, pod opieką pana Krzysztofa Łukowicza. Uczestnicy, chcąc sprawdzić swoją kondycję po mijającej zimie, wybrali trasę dowolną i pokonali pieszo w sumie ok. 12 km.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

W poniedziałek 15 lutego w naszej szkole rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego w szachach Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach zwyciężyła reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Nikodem Pabiszczak 1a, Oliwer Gubański 2a, Hubert Gibasiewicz 2a i Magdalena Jezierska 3c, która wygrała wszystkie mecze i zdobyła 8 punktów.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim to szkoła, która na przestrzeni lat zdołała wypracować sobie status renomowanej, nowoczesnej placówki, w której zdobywa się wiedzę, kształtuje charakter, rozwija umiejętności. Społeczność gimnazjalna wypracowała przyjazną atmosferę pracy opartą na życzliwości oraz wzajemnym wspieraniu się. Każdy, kto wybiera naukę w PGSO staje się uczniem szkoły o licznych i cennych walorach, o czym można było przekonać się chociażby podczas Festiwalu Nauki dla Uczniów Szkół Podstawowych, który miał miejsce 13 lutego.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

11 lutego w naszym gimnazjum odbył się Dzień Seniora, organizowany co roku przez nauczycieli języków obcych oraz wychowawców i uczniów klas pierwszych. Tego dnia gościliśmy głównych bohaterów, czyli Babcie i Dziadków, pana Senatora Łukasza Mikołajczyka, panią Prezydent Beatę Klimek, księży Parafii Św. Pawła Apostoła oraz Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

10 lutego w Gimnazjum nr 4 rozegrany został turniej o Mistrzostwo Miasta i Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Gimnazjady 2016. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy IIIg i spisali się znakomicie wygrywając wszystkie mecze, zajmując I miejsce w turnieju. Tym samym awansowali do kolejnej rundy czyli mistrzostw Rejonu Kaliskiego.
Skład zespołu: Rafał Dycfeld, Paweł Wołowicz, Jakub Przybylski, Kacper Taczka, Mikołaj Parzysz, Dawid Rachut, Erwin Stachowski, Bartek Pawłowski, Joachim Ibron, Oskar Prynczyński, Norbert Szkudłapski, Jakub Warszawski, Mateusz Perz, Michał Jarczak.

 

  

Strona 11 z 21Pierwsza   Poprzednia   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Następna   Ostatnia