Aktualności
Archiwum 2015/2016

Uczniowie Publicznego Gimnazjum i Liceum Ogolnókształcącego Spółdzielni Oświatowej przesyłają serdeczne pozdrowienia z obozu sportowego w Twardogórze!

 

  

Archiwum 2015/2016

W czwartek 23 czerwca 2016 roku odbyła się w naszym kościele parafialnym, pod wezwaniem św. Pawła Apostoła, uroczysta Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Podziękowaliśmy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz prosiliśmy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. W liturgii sprawowanej przez księdza Łukasza Ograbka wzięli udział: Dyrekcja, rodzice, nauczyciele, a przede wszystkim młodzież naszej szkoły. 

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

24 czerwca 2016 r. o godz. 8:00 w naszym gimnazjum rozpoczęła się uroczystość zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich. Przybyli zaproszeni goście: Ksiądz Proboszcz Jacek Kita z Parafii św. Pawła Apostoła, przedstawiciele Rady Rodziców: Pani Ewa Brzozowska i Pan Grzegorz Stodolny.
Chwilą zadumy przy muzyce Szopena i wspomnieniem Kajetana Ruteckiego ucznia z klasy 2a, który odszedł nagle i tragicznie, rozpoczęto uroczystość.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

W minionym tygodniu Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim już po raz drugi otrzymało Odznakę jakości Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła podczas uroczystej gali w Instytucie Goethego w Krakowie.
Szkoła od września 2015 roku, podobnie zresztą jak w ubiegłym roku, realizowała program Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła, którego organizatorem jest Goethe-Institut, partnerem akcji jest Ośrodek Rozwoju Edukacji, natomiast patronat objęła Ambasada Republiki Federalnej Niemiec.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2015/2016

14 czerwca w naszej szkole w warsztatach chemicznych zorganizowanych przez panią Marzenę Horyzę wzięli udział uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 5. Młodzi naukowcy wykazali się dużym zaangażowaniem i zaciekawieniem podczas wykonywanych samodzielnie doświadczeń.

   

  Czytaj więcej...

Strona 1 z 21Pierwsza   Poprzednia   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia