Aktualności
Archiwum 2014/2015

W ramach obchodów Roku Jana Pawła II w dniu 18 maja 2015 roku w naszym gimnazjum odbył się I Międzygimnazjalny Konkurs Poezji Karola Wojtyły. Celem konkursu była popularyzacja poezji św. Jana Pawła II, pielęgnowanie wartości estetycznych języka ojczystego, oraz stwarzanie młodzieży warunków do rozwijania uzdolnień recytatorskich. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół gimnazjalnych klas I – III.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

14 maja 2015 roku, w ramach realizacji projektu związanego z rokiem Jana Pawła II, odbyła się debata poświęcona Papieżowi Polakowi. Tematem spotkania był „Magnetyzm Świętego”, który bez wątpienia Jan Paweł II posiadał, pociągając za sobą ludzi głoszonym słowem i świadectwem świętości już za życia.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

III Dzień Pasjonatów w Szkole Podstawowej nr 9 uroczyście otworzyła Pani Prezydent Beata Klimek, a wykład inauguracyjny wygłosił wokalista zespołu Big Cyc Jacek Jędrzejak.
Kolekcje monet i znaczków, klocków lego, a także kart z piłkarzami, atrybutów żużlowych oraz medali sportowych, zbiory minerałów oraz modeli samochodów, czy figurek zwierząt - to tylko przykłady tematycznych stoisk, które można było odwiedzać podczas III Dnia Pasjonatów.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Nasze gimnazjum wzięło udział w akcji „Narzędzia w Działaniu” organizowanej przez Instytut Badań Edukacyjnych. Celem akcji było upowszechnienie i rozwijanie ciekawych pomysłów dydaktycznych na lekcjach języka angielskiego.

  

Archiwum 2014/2015

Po wspaniałych sportowych sukcesach naszych piłkarzy ręcznych i koszykarek przyszedł czas na ,,królową sportu’’ czyli lekkoatletykę. Okazuje się, że i w tej dyscyplinie możemy osiągać kolejne sukcesy. 13.05.2015 na obiektach sportowych KS Stal odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu w lekkiej atletyce.

     

  Czytaj więcej...

Strona 5 z 29Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia