Aktualności
Archiwum 2014/2015

Tegoroczni pierwszoklasiści rozpoczynający rok szkolny w Publicznym Gimnazjum im Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej zostali w przyjazny sposób przyjęci do społeczności uczniowskiej.
W ciągu pierwszego tygodnia mieli okazję wziąć udział w licznych zajęciach integracyjnych prowadzonych zarówno przez wychowawców klas, jak i pedagogów szkolnych. Był to sposób nie tylko na fantastyczną zabawę, ale także na poznanie zainteresowań i pasji rówieśników, z którymi spędzą w ławce szkolnej kolejne 3 lata swego życia.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Zagrożenia cyberprzestrzeni i świata wirtualnego w ostatnich latach stają się coraz bardziej istotne dla młodzieży, która najbardziej narażona jest na ich działanie.
11 września br. uczniowie naszego gimnazjum mieli możliwość wzięcia udziału w prelekcji pt.”Zagrożenia cyberprzestrzeni i świata wirtualnego” prowadzonej przez dr Annę Andrzejewską oraz prof. dr hab. Józefa Bednarka.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W przeddzień Narodowego Czytania uczniowie Publicznego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, spotkali się, aby wspólnie świętować piękną tradycję głośnego czytania. Już bowiem po raz trzeci w całej Polsce mieliśmy do czynienia z ogólnopolską akcją publicznego czytania wybitnych dzieł literackich. Akcji tej patronuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Uczniowie naszego Gimnazjum zrzeszeni w UKS SPARTA wzięli udział w drugim Pikniku Zdrowia na Piaskach Szczygliczka z okazji zakończenia lata 2014. Zespół przeprowadził pokazowy trening i został przedstawiony przez organizatorów licznie zgromadzonej publiczności jako finalista Mistrzostw Polski Młodzików.

  

Archiwum 2014/2015

1 września w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Pani dyrektor Hanna Kolińska serdecznie powitała pierwszoklasistów i życzyła im wielu sukcesów w nowej szkole. Uroczystej akademii przyświecało motto: „Każdy koniec jest nowym początkiem”.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Strona 28 z 29Pierwsza   Poprzednia   20  21  22  23  24  25  26  27  [28]  29  Następna   Ostatnia