Aktualności
Archiwum 2014/2015

W niedzielę 28 września, w budynku naszej szkoły miała miejsce akcja krwiodawstwa „Podziel się życiem”. Przez pięć godzin mieszkańcy miasta mogli oddawać krew, a także rejestrować się jako dawcy szpiku kostnego. Poza tym, można było zbadać swój wzrok, ciśnienie, poziom cukru i zawartość tkanki tłuszczowej. Wolontariusze z obu naszych szkół udzielali instrukcji dotyczących udzielania Pierwszej Pomocy przedmedycznej.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Zwycięstwem JAS-FBG Sosnowiec zakończył się posezonowy Turniej Kadetek "Lato z Basketem", którego byliśmy w miniony weekend organizatorem.
Nasza drużyna zajęła wysokie II miejsce!

W turnieju wzięło udział pięć drużyn z kategorii U16, a także zespół juniorski Ostrovii, który występował w imprezie poza konkursem.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

29  września w naszym gimnazjum odbyły się wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego. O stanowisko przewodniczącego szkoły ubiegało się dziewięciu kandydatów.
Głosowanie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. Po zamknięciu lokalu wyborczego, komisja skrutacyjna przeliczyła wszystkie głosy i sporządziła protokół. Wszystkie oddane głosy były ważne, co świadczy o poważnym podejściu naszych gimnazjalistów do wyborów.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

17 września Poczet Sztandarowy Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II uczestniczył w miejskich uroczystościach poświęconych 75 rocznicy agresji sowieckiej na Polskę. Uroczystości miały miejsce na skwerze obok Ronda Sybiraków w Ostrowie Wielkopolskim, delegacja Naszej Szkoły oddała również hołd Sybirakom- tj. Polakom represjonowanym przez zbrodniczy system stalinowski, składając pod tablicą pamiątkową poświęconą osobom wywiezionym w głąb Związku Radzieckiego po 1939 roku.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Spośród wszystkich rajdów organizowanych przez oddziały PTTK w całej Polsce, każdy oddział „chcący zdobyć uznanie i prestiż” w środowisku kolarskim musi oferować w całorocznym planie 100 rowerową! Idąc tym tropem w najbliższej okolicy mamy do wyboru: 100 kaliską, od 2 lat 200 ostrowską (!), a także 100 krotoszyńską, którą 20 września postanowiła „przetestować” grupa pasjonatów z naszego gimnazjum w składzie: Weronika Pietrzak, Patryk Guzdzioł, Witold Mazurek i pan Krzysztof Łukowicz z córką.

   

  Czytaj więcej...

Strona 26 z 29Pierwsza   Poprzednia   20  21  22  23  24  25  [26]  27  28  29  Następna   Ostatnia