Aktualności
Archiwum 2014/2015

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, magiczny i jedyny w swoim rodzaju. To czas spełniania marzeń i rodzinnej, niepowtarzalnej atmosfery. Aby tak było w każdym domu częstokroć potrzebna jest pomoc innych osób. Wolontariusze PCK z naszej szkoły jak każdego roku włączyli się aktywnie w organizację "Gwiazdki Czerwonokrzyskiej 2014", polegającej na przeprowadzeniu zbiórki pieniężnej oraz produktów żywnościowych na rzecz rodzin ubogich rejonu ostrowskiego.

  

Archiwum 2014/2015

Jak co roku jesienią rozstrzygnięto MDK-owski konkurs „Poetyckie Listopady”. Tym razem jury zmierzyło się ze 143 wierszami młodych autorów z Ostrowa i powiatu ostrowskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie: szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych.
W tegorocznej edycji swoje wiersze zaprezentowały nasze uczennice klasy 3c: Daria Puchalska i Anna Walczak. Ania zdobyła wyróżnienie w kategorii Nagrody Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych zabaw, połączony z tańcem i słodkim poczęstunkiem.
W czwartek 27 listopada w auli naszego gimnazjum odbyła się andrzejkowa dyskoteka dla uczniów klas VI ostrowskich szkół podstawowych. Zainteresowanie imprezą było duże, bowiem przyszło ponad stu uczniów ze szkół podstawowych nr 9, 4, 1, 5, 6, 11, 7.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

Jak co roku, uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Młodzież przygotowywała się do wyjazdu od kilku tygodni, gromadząc gry, kosmetyki i artykuły papiernicze. Wielu uczniów włączyło się w tę akcję całym sercem.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II 25 listopada 2014 roku odbył się SZKOLNY DZIEŃ MATEMATYKI, który dostarczył wielu emocji zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Pokazał on, że matematyka wcale nie jest nudna! Matematyka, to nie tylko trudne zadania, "suche liczby" i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa i pasjonująca przygoda.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Strona 21 z 29Pierwsza   Poprzednia   16  17  18  19  20  [21]  22  23  24  25  Następna   Ostatnia