Aktualności
Archiwum 2014/2015

„Obudź się! Możesz więcej” - pod takim hasłem w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II 16 grudnia 2014 r. odbył się charyzmatyczny koncert w wykonaniu Ojca Łukasza Buksa, franciszkanina z Krakowa, odpowiedzialnego za referat młodzieżowo – powołaniowy. Ojciec Łukasz jest już znany gimnazjalnej młodzieży z rekolekcji wielkopostnych, które do dziś pozostały w sercach młodych ludzi.

        

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W sobotę 13 grudnia w Kaliszu odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Wzięło w nim udział 51 gimnazjalistów wyłonionych w etapach szkolnych. Do rundy wojewódzkiej zakwalifikowało się tylko dwóch uczniów, w tym reprezentant naszego gimnazjum – Krystian Sobecki z klasy 3 F.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Archiwum 2014/2015

W piątek 12 grudnia 2014 r. w naszej szkole rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Szachach. W kategorii gimnazjów zwyciężyła nasza drużyna w składzie: Filip Michalski, Adam Niezgódka, Michał Marciniak, Magdalena Jezierska oraz rezerwowi: Oliwer Gubański i Arkadiusz Frąszczak.
Drugie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Nr 3. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła SP-5, następne miejsca zajęły: SP-1, SP-11 i SP Nowe Skalmierzyce. Po dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do finałów wojewódzkich. Serdecznie gratulujemy!

 

  

Archiwum 2014/2015

Czas Świąt Bożego Narodzenia to niezwykły, magiczny, a nader wszystko przesycony głęboką symboliką okres, który w naszej pamięci przywołuje wspomnienia pełne ciepła, emanujące atmosferą radości i miłości. Nie można sobie wyobrazić tego okresu bez spotkań wigilijnych. Uczniowie naszego gimnazjum tradycyjnie gościli na wigilii Rady Osiedla, przedstawiając program artystyczny pełen refleksji nad pięknem Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkaniu tym obok mieszkańców naszego osiedla gościli przedstawiciele ostrowskich władz, w tym pani Prezydent Beata Klimek, pani dyrektor Hanna Kolińska oraz pan Łukasz Mikołajczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9, a także ks. Proboszcz Marian Niemier.

 

  

Archiwum 2014/2015

Sklepy kuszą nas już świątecznymi wystawami i dekoracjami, w galeriach handlowych rozbrzmiewają dźwięki kolęd, wszędzie czuć już zapachy i smaki bożonarodzeniowych świąt. W Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II ten świąteczny czas zainaugurowała tradycyjna już, rokroczna Wigilia Integracyjna, która odbyła się w miniony czwartek tj. 11 grudnia.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Strona 19 z 29Pierwsza   Poprzednia   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  Następna   Ostatnia