Aktualności
Archiwum 2014/2015

Wielkim sukcesem szczypiornistów zakończył się finał wojewódzki Gimnazjady. Zawody odbyły się w Wągrowcu. Drużyna naszej szkoły zwyciężyła bezapelacyjnie we wszystkich meczach i zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

  

Archiwum 2014/2015

9 marca w naszym gimnazjum odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Do etapu międzygimnazjalnego przeszło pięcioro uczniów: Krystian Sobecki kl.3f, Gabriela Zachwyc kl. 3c, Iga Uciechowska kl.2c, Liza Paluch kl. 3c, Krzysztof Zieliński kl.3c. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie tego konkursu, który odbędzie sie 24 marca b.r. w naszej szkole. Organizatorami konkursu, jak co roku, były p. M. Noculak i A. Skrzypczak.

 

  

Archiwum 2014/2015

Od blisko 6 miesięcy działa w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II telewizja internetowa TV – Gimbo. Za pomocą aparatu fotograficznego oraz profesjonalnej kamery wideo młodzież rejestruje najważniejsze wydarzenia oraz uroczystości realizowane w szkole m.in. relacja z Balu Międzygimnazjalnego, wywiady z ciekawymi osobowościami, spotkania z nauczycielami w ramach cyklu „Nauczyciel bliżej nas”, relacje sportowe, kulturalne.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W minioną sobotę tj. 7 marca Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej gościło przyszłych gimnazjalistów podczas rokrocznego Festiwalu Nauki dla Szkół Podstawowych. W trakcie spotkania goście bawili się w klimacie miłości. Za nami bowiem luty – miesiąc, w którym świętujemy Dzień Zakochanych, a także marcowy Dzień Kobiet – dzień serdeczności dla wszystkich młodszych i starszych pań. Dlatego też wspólnym mianownikiem gimnazjalnej zabawy była miłość i radość.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W lutym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, w marcu zaś Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Święta te są doskonałą okazją do popularyzacji czytelnictwa, zwrócenia uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienia poczucia wspólnej tożsamości. W obchody tych świąt włączyło się nasze gimnazjum organizując II już edycję Międzygimnazjalnego Konkursu Pięknego Czytania oraz Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”.

   

  Czytaj więcej...

Strona 12 z 29Pierwsza   Poprzednia   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Następna   Ostatnia