Aktualności
Archiwum 2014/2015

26 czerwca 2015 roku o godzinie 8.30 w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Na uroczystość przybyła pani Marlena Maląg- Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, która reprezentowała panią Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również proboszcz parafii  pw. św. Pawła Apostoła – Marian Niemier oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

    

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

W minioną środę tj. 24 czerwca Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim otrzymało odznakę jakości Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła podczas uroczystej gali w Instytucie Goethego w Krakowie. Odznaka została wręczona przez panią Reginę von Ahn – przedstawiciela konsulatu Niemiec w Polsce i przedstawicieli Instytutu Goethego.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

19 czerwca 2015 roku w Sali Kolumnowej ostrowskiego Ratusza odbyło się spotkanie z uczniami – laureatami konkursów wojewódzkich dla szkół podstawowych i gimnazjów z prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego Beatą Klimek, która złożyła uczniom serdeczne gratulacje i życzenia pomyślności na kolejnych szczeblach edukacji. Wśród jedenastu laureatów znalazł się także uczeń naszego gimnazjum Arkadiusz Brudło, laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, uczeń p. Dariusza Krysika. Serdecznie gratulujemy!

http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/miasto/aktualnosci/10876-spotkanie-z-laureatami-konkursow-wojewodzkich

  

Archiwum 2014/2015

Młodzież naszego gimnazjum chętnie bierze udział w akcjach, takich jak Nocny Maraton Filmowy, który odbył się 12 czerwca 2015 roku. Stanowi on doskonałą okazję do spotkania z dobrym filmem. W tym roku, maraton skupił pokaźną liczbę uczniów – ponad 60!

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2014/2015

13 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 5 odbył się XV Zlot Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego. Drużyna naszego gimnazjum zaznaczyła swoją obecność i jak się później okazało wspaniale się zaprezentowała.
Wybrana przez nas trasa liczyła ok. 30 km, co przy pięknej słonecznej pogodzie stanowiło wspaniałą przejażdżkę.

   
 

  Czytaj więcej...

Strona 1 z 29Pierwsza   Poprzednia   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia