Aktualności
Archiwum 2013/2014

Sukcesem naszego zespołu zakończyły się rozgrywki Wojewódzkiej Ligii Młodzików w Piłce Ręcznej. Drużyna Publicznego Gimnazjum na dwie kolejki przed oficjalnym zakończeniem rozgrywek zapewniła sobie awans do Półfinału Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Archiwum 2013/2014

4 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych odbył się finał XI Konkursu Informatycznego Cyborg. Brali w nim udział uczniowie gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic. Co roku uczestnicy prezentują swoją wiedzę informatyczną rozwiązując test oraz zadania praktyczne. Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Przyszłość Ziemi w twoich rękach czyli drugie życie śmieci”.
Uczniowie biorący udział w konkursie przygotowywali plakat zachęcający do recyklingu, używając do tego różnych programów graficznych, rozwiązywali test oraz zadania z zakresu arkusza kalkulacyjnego. Konkurs nie należał do łatwych, dlatego miło nam, że uczeń naszej szkoły Amadeusz Idzior z klasy 3 F otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

  

Archiwum 2013/2014

Konkurs na projekt kartki wielkanocnej został podsumowany 3 kwietnia w Ratuszu w obecności Zastępcy Prezydenta Miasta Pani Marleny Maląg. Uczennica klasy 1c Sylwia Płotek zdobyła I miejsce w kategorii gimnazja. Kartka Sylwii była rzeczywiście wyjątkowa. Gratulujemy!

 

  

Archiwum 2013/2014

W środę 2 kwietnia w naszej szkole odbył się Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt.
Nasz zespół wypadł w tym turnieju bardzo dobrze uzyskując awans do turnieju finałowego z drugiego miejsca, który odbędzie się jeszcze w tym miesiącu w Poznaniu lub Koninie.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniach 22.03.2014 i 26.03.2014 uczniowie pierwszej klasy sportowej naszego gimnazjum uczestniczyli w Turniejach Piłki Ręcznej Chłopców. Pierwszy turniej odbył się w Kaliszu i uczestniczyły w nim zespoły Nike Kalisz, Start Konin i nasza szkoła. Rozegraliśmy dwa mecze, które wysoko wygraliśmy i bezapelacyjnie zajęliśmy I miejsce w turnieju. Gospodarzem drugiego turnieju było Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. I tym razem uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi wygrywając cały turniej.

   

  Czytaj więcej...

Strona 9 z 28Pierwsza   Poprzednia   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Następna   Ostatnia