Aktualności
Archiwum 2013/2014

11 kwietnia 2014 roku w siedzibie OSP w Odolanowie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Nasze gimnazjum reprezentował uczeń klasy 3d, Kacper Cegielski, który w bardzo wyrównanej stawce zawodników, zajął wysokie IV miejsce. Gratulujemy!

  

Archiwum 2013/2014

10 kwietnia 2014 r. w naszym gimnazjum odbył się „XII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka angielskiego: Magdalena Noculak i Alina Skrzypczak. Udział wzięli uczniowie z gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego i Lamek. Celem corocznego konkursu jest pogłębianie zainteresowań o krajach anglojęzycznych oraz integracja społeczności międzygimnazjalnej. Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Byli, widzieli, poznali …. – tak można podsumować działania Młodych Dziennikarzy z Akademii Uczniów Kreatywnych. Gdzie byli? W Teatrze im Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Co zobaczyli? Przedstawienie „Błękitny ptak”. Co poznali? Teatr „od kuchni”. Po co? Aby pokazać swoim rówieśnikom, że teatr nie taki straszny, jak go malują.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Zakończyły się rozgrywki wojewódzkie w lidze młodzika. Nasza drużyna piłkarzy ręcznych zakończyła je na pierwszym miejscu awansując do Półfinałów Mistrzostw Polski. W całych rozgrywkach rozegraliśmy 16 spotkań wygraliśmy 15 i jeden mecz zakończył się remisem. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Archiwum 2013/2014

W poniedziałek, 7 kwietnia, w III Liceum Ogólnokształcącym odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Szkoły. Uczeń klasy IIe Jan Cieśla zdobył dwa medale. Miał do pokonania dystans 50 metrów. Pływając stylem klasycznym wywalczył I miejsce, następnie w stylu motylkowym II miejsce. 
Dużym sukcesem Jasia było zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS, na dystansie 50 m stylem dowolnym, które odbyły się w marcu. Zawodnik trenuje pod okiem p. Pawła Jaworskiego. Serdecznie gratulujemy!

  

Strona 8 z 28Pierwsza   Poprzednia   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Następna   Ostatnia