Aktualności
Archiwum 2013/2014

Nasi uczniowie reprezentujący UKS SARTA zakwalifikowali się do Finału Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej. Turniej odbył się od 09-11.05.2014 r. w Świebodzinie. W turnieju udział wzięły: ZEW Świebodzin, CKS Szczecin, UKS Iskra Bydgoszcz, UKS Sparta Ostrów Wlkp. Zespół nasz wygrał wszystkie swoje mecze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Archiwum 2013/2014

8 maja 2014 roku gościliśmy w naszej szkole Krzyż Światowych Dni Młodzieży i Ikonę Matki Bożej Salus Populi Romani. Są to oficjalne symbole Światowych Dni Młodzieży przekazane wiele lat temu przez Ojca Świętego Jana Pawła II. Towarzyszyły im one we wszystkim spotkaniach, na różnych kontynentach.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Podczas Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce, które odbyły się 7 maja 2014 r. na obiektach klubu sportowego „Stal” w Ostrowie Wielkopolskim doskonale spisały się dwie nasze gimnazjalistki: Natalia Bendykcińska oraz Julia Grzegorowska.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Tuż przed długim weekendem w Poznaniu odbył się Finał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt w kategorii szkół gimnazjalnych. W stawce czterech zespołów rywalizujących o mistrzostwo Wielkopolski znalazły się dwa zespoły z Poznania: – ZSMS (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego), Gimnazjum nr 9, drużyna sportowego Gimnazjum nr 6 z Konina oraz zespół Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II z Ostrowa Wielkopolskiego.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

25 kwietnia 2014 r. w kościele św. Pawła Apostoła dla rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej został przedstawiony program z okazji kanonizacji Ojca Św. Jana Pawła II „A najważniejszy jest dla mnie Chrystus”. Ten sam program został powtórzony 28 kwietnia w auli naszego gimnazjum dla Rady Rodziców, nauczycieli i uczniów szkoły. Już na pogrzebie Papieża wielu wyraziło przekonanie o świętości tego wielkiego Polaka, które dziś staje się faktem.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Strona 6 z 28Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Następna   Ostatnia