Aktualności
Archiwum 2013/2014

W wtorek, 18 marca 2014 odbył się w naszym gimnazjum pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, XV Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego „Alles auf Deutsch”.
W tym roku rywalizowało ze sobą 24 uczniów z 7 gimnazjów. Reprezentowane szkoły to: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum Sióstr Salezjanek, Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach, Gimnazjum w Jankowie Przygodzkim, Gimnazjum w Sieroszewicach.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

17 marca 2014 roku w Koninie odbył się Finał Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców. W turnieju udział brały następujące szkoły: Gimnazjum nr 6 Konin, Gimnazjum nr 5 w Poznaniu, Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu, Publiczne Gimnazjum w Ostrowie Wlkp. Po bardzo emocjonujących meczach nasza drużyna przegrała nieznacznie dwa spotkania i zajęła IV miejsce. Zwycięscą XV Gimnazjady zostali uczniowie Gimnazjum nr 6 z Konina. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas sportowych 2g oraz 3e.

  

Archiwum 2013/2014

14 marca odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „eSzkoła-Moja Wielkopolska”, który nosi tytuł „Czy Ostrów Wielkopolski jest atrakcyjny dla obcokrajowców?”
Gościem grupy projektowej pod kierunkiem p. Magdaleny Noculak był p. Donato Berchicci.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniu 12 marca w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu odbyła się trzecia runda XXI Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Południowej Wielkopolski. Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II i Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej połączyło siły i dumnie reprezentowało obie szkoły w kategoriach dziewcząt i chłopców.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej to szkoła, która na przestrzeni lat zdołała wypracować sobie status renomowanej, nowoczesnej placówki, w której zdobywa się wiedzę, kształtuje charakter, rozwija umiejętności. Społeczność gimnazjalna wypracowała przyjazną atmosferę pracy opartą na życzliwości oraz wzajemnym wspieraniu się. Każdy, kto wybiera naukę w PGSO staje się uczniem szkoły o licznych i cennych walorach, o czym można było przekonać się podczas Festiwalu Nauki dla Uczniów Szkół Podstawowych, który miał miejsce 8 marca.

   

  Czytaj więcej...

Strona 11 z 28Pierwsza   Poprzednia   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Następna   Ostatnia