Aktualności
Archiwum 2013/2014

„Ile razem dróg przebytych?  Ile ścieżek przedeptanych? …”
Słowami wiersza K. I. Gałczyńskiego 27 czerwca 2014 r. o godz. 8.30 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej
. Spędzili tutaj 3 lata swojego życia. Przeżywając radości i smutki, osiągnęli swój cel. Teraz rozpoczną kolejny, ważny etap w życiu. Samodzielnie dokonają wyboru szkoły średniej i zastanowią się nad własną drogą w przyszłości.

     

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Nasze gimnazjum otrzymało podziękowania od PCK za organizację akcji charytatywnych, działalność w Rejonowej Radzie Młodzieżowej i w Szkolnym Kole PCk oraz Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo za zaangażowanie w zbiórkę publiczną.

     

  

Archiwum 2013/2014

W dniu 17 czerwca uczniowie klasy 2a gościli na lekcji pana Jerzego Psikusa – wieloletniego pracownika Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ostrowie Wielkopolskim. Celem przeprowadzonych zajęć było zapoznanie uczniów z procesem oczyszczania ścieków w oczyszczalni w Rąbczynie. Pan Psikus dokładnie opisał zagrożenia jakie powodują zanieczyszczone ścieki.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

16 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z panią dyrektor Hanną Kolińską i opiekunem panią Marzeną Horyzą wzięli udział w podsumowaniu akcji „Listy dla ziemi”. Celem akcji jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży z ostrowskich placówek oświatowych, natomiast głównym elementem było przygotowanie tematycznych listów z przesłaniem dla Ziemi, które skierowane będą do dorosłych.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

13 czerwca, z piątku na sobotę, już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Nocny Maraton Filmowy. W maratonie wzięło udział 60 kinomanów. W salę kinową, z wygodnymi miejscami leżącymi, został zamieniony korytarz na poziomie D. Zebraliśmy się w piątkowe popołudnie i rozpoczęliśmy przygotowania.

   

  Czytaj więcej...

Strona 1 z 28Pierwsza   Poprzednia   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia