Archiwum 2012/2013
Archiwum 2013/2014

26 kwietnia 2013 w przededniu rocznicy beatyfikacji Papieża Jana Pawła II odbyło się w naszym gimnazjum podsumowanie projektu „Jan Paweł II naszym autorytetem”.
W obecności dyrekcji szkoły i zaproszonych gości, młodzież gimnazjum zaprezentowała wszystkie działania przygotowane w ramach projektu. Projekt edukacyjny przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum. Realizowała go młodzież z klasy 1a,1b,1c,1d,1e,1f,1g pod kierunkiem wychowawców.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Uczestnicy projektu Uczeń Online wzięli udział w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Wrzuć Kurs”. Jak co roku, nasi uczniowie przygotowali prace na bardzo wysokim poziomie, zdobywając cenne nagrody.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniu 20 kwietnia grupa młodzieży naszej szkoły wzięła udział w XXV Wiosennym Rajdzie  „Bocianim Szlakiem”. W tym roku rajd zaplanowany wstępnie jako dwudniowy, realizowano wyjątkowo w formie jednodniowej, ze względu na małe zainteresowanie (!). Trudno to zrozumieć, a bezwzględnie dodać należy, że nasza drużyna była jedyną w powiecie, która zgłosiła swój udział w rajdzie dwudniowym!

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

18 kwietnia 2013 roku odbyło się w naszym gimnazjum podsumowanie projektu dodatkowych zajęć edukacyjnych OSTRÓW WIELKOPOLSKI POD MATEMATYCZNĄ LUPĄ.
Młodzież w obecności Pani Dyrektor Doroty Musiał oraz Rodziców zaprezentowała prace przygotowane w ramach poszczególnych modułów.
Projekt edukacyjny przeznaczony był dla uczniów klas trzecich Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Realizowała go dwudziestoosobowa grupa młodzieży z klas: 3a, 3e 3g pod kierunkiem p. Marii Wójcickiej (autorki projektu), p. Ewy Mięczkowskiej, p. Marii Biegańskiej.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

15 kwietnia w SP nr 11 miał miejsce etap miejski XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Po raz kolejny, tj. 6-ty z rzędu bezkonkurencyjny okazał się zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Krystian Andruszkiewicz kl. 3c, Kacper Maj kl. 3c i Michał Milewski kl. 3a. Oprócz zwycięstwa zespołowego z dużą, bo 32 pkt przewagą nasi reprezentanci zajęli również trzy pierwsze miejsca indywidualnie (w w/w kolejnośc). Wartym podkreślenia jest również fakt, iż Krystian Andruszkiewicz po raz trzeci z rzędu był najlepszym zawodnikiem na etapie miejskim. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.
 

  

Strona 6 z 26Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Następna   Ostatnia