Archiwum 2012/2013
Archiwum 2013/2014

16 czerwca 2013 roku uczniowie klas sportowych 1g oraz 2e na zaproszenie Burmistrza Grabowa n/Prosną rozegrali mecz pokazowy piłki ręcznej. Celem spotkania była promocja tej dyscypliny sportu wśród młodzieży szkolnej. Po zakończeniu meczu uczniowie otrzymali upominki oraz zostali zaproszeni na kolację.

  

Archiwum 2013/2014

13 czerwca w nasze gimnazjum gościło licznie zgromadzoną publiczność. Tego dnia bowiem odbyła się III edycja szkolnego show „Mam Talent”.
Po oficjalnym otwarciu imprezy, prezentowały się największe gwiazdy Publicznego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej. Konkurs talentów oceniało jury w składzie: Pan Andrzej Kornaszewski - Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu, Pan Adam Wasiela – Radny Miasta, Pan Roman Lechowicz – gitarzysta zespołu Big Cyc. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, bowiem prezentacje uczniów były na wysokim artystycznym poziomie.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

11 czerwca 2013 roku gościliśmy w murach naszej szkoły przyszłorocznych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami. Była to dobra okazja do wzajemnego poznania się oraz spotkania z wychowawcą. Zaproszonych gości, powitała pani Dyrektor Hanna Kolińska. Pedagog szkolny pani Elżbieta Stańkiewicz przedstawiła Program Wychowawczy Szkoły.
Chcąc umilić czas gościom uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali swoje szczególne uzdolnienia. Mogliśmy podziwiać talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne.
To spotkanie było jednocześnie doskonałą okazją do podsumowania zajęć prowadzonych dla uczniów klas szóstych w ramach Akademii Uczniów Kreatywnych. Najaktywniejszym uczestnikom warsztatów zostały uroczyście wręczone dyplomy oraz nagrody.

   

Zapraszamy do naszej galerii!    Czytaj więcej...


Archiwum 2013/2014

7 czerwca w naszym gimnazjum odbył się Dzień Dziecka. Zainaugurowano go złożeniem życzeń przez Dyrektora szkoły, wręczeniem słodkości oraz wspólnym nauczycielskim „100 lat” dla uczniów.
Tegoroczne święto dzieci obchodziliśmy kulturalnie i sportowo.
Z jednej strony realizowaliśmy projekt ”Być człowiekiem”, a z drugiej rozegraliśmy mecze w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. W szkolnych „podziemiach” mamy własną strzelnicę i tam zmagali się strzelcy wyborowi.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

2 czerwca przy parafii św. Pawła Apostoła odbył się Festyn Parafialny. Jest to cykliczna impreza, w której mogą pokazać swoje talenty uczniowie szkół znajdujących się na terenie parafii. Jak co roku nie mogło na niej zabraknąć młodzieży z naszego gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali swoje pasje i niebanalne talenty.

   

  Czytaj więcej...

Strona 2 z 26Pierwsza   Poprzednia   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia