Archiwum 2012/2013
Archiwum 2013/2014

W dniu 23 listopada odbył się w naszym gimnazjum szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.
W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikowali sie następujący uczniowie: Katarzyna Jasiak, Marcin Prymas, Remigiusz Góralski z kl. 3a oraz Krystian Andruszkiewicz z kl. 3c.
Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!

  

Archiwum 2013/2014

Karmę, koce i miśki – takie „upominki” otrzymały czworonogi ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Po raz kolejny gimnazjaliści i licealiści wzięli udział w akcji „Psie serce” pokazując, że los zwierząt także nie jest im obojętny.

 

  

Archiwum 2013/2014

Uczniowie naszego gimnazjum odebrali dyplomy podczas podsumowania kolejnej edycji konkursu plastycznego w dziedzinie ekologii. Konkurs zorganizowany został przez Miejski Zakład Oczyszczania pod patronatem Prezydenta Miasta. Wręczenie nagród miało miejsce w Ostrowskim Domu Kultury.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Już po  raz kolejny uczniowie klas VI uczestniczyli w zajęciach Akademii Uczniów Kreatywnych. Tym razem brali udział w warsztatach fizycznych „Od eksperymentu do wiedzy”. Młodzi pasjonaci nauki mieli możliwość poznania nieznanej dla nich, do tej pory, nowej gałęzi wiedzy jaką jest fizyka. Uczniowie, wykonując samodzielnie doświadczenia, poznali właściwości i zastosowanie ciekłego azotu.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

19 listopada odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Janie Pawle II. W tym konkursie brały udział trzyosobowe drużyny z klas pierwszych, które musiały wykazać się niemałą wiedzą na temat swojego patrona. Konkurs ten przygotowywany jest od 8 lat pod czujnym okiem nauczycieli religii- pani Marii Komorniczak, Doroty Treichel, Marzeny Bugaj oraz pani  Katarzyny Dziamskiej –koordynatora Rodziny Szkół. W tym roku zaproszenie do komisji przyjęli ks. Mariusz Kubisiak-wikariusz parafii św. Pawła Ap. oraz pani dyrektor Hanna Kolińska.  W czasie konkursu młodzież musiała  wykazać  się niemałą wiedzą na temat życia, rodziny, kapłaństwa i zainteresowań papieża, oraz jego dokumentów, twórczości i pielgrzymek.

  &a   Czytaj więcej...


Strona 18 z 26Pierwsza   Poprzednia   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  Następna   Ostatnia