Archiwum 2012/2013
Archiwum 2013/2014

W dniach od 22 do 24 lutego 2013 reprezentacja chłopców naszego gimnazjum zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Poddębice CUP.
W turnieju brało udział 12 zespołów. Nasz zespół reprezentował się znakomicie. W grupie wygrał wszystkie mecze pokonując między innymi mocne zespoły Kadry Juniorów Młodszych Województwa Łódzkiego i Zagłębie Lubin. W półfinale drużyna zmierzyła się z zespołem Gwardii Opole. Wygrana w tym meczu dała naszej drużynie awans do finału, który po zaciętym meczu z Nielbą Wągrowiec również wygrała.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniu 24 lutego oddział PTTK w Ostrowie zainaugurował nowy rok turystyczny rajdem „Uroki Zimy”. Honorowym patronatem rajd obejmuje Powiatowa Państwowa Straż Pożarna i Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
W rajdzie wzięła udział grupa młodzieży z naszej szkoły w składzie: Kinga Danielak, Monika Drygała, Jakub Jarosik, Igor Cegiełka, Patryk Guździoł, Maciej Cieślak, Mateusz Wawrzyniak, Arkadiusz Krysmalski i Arkadiusz Wojtysiak. Opiekunem grupy był tradycyjnie pan Krzysztof Łukowicz. Wszystkim uczestnikom należą się wyrazy uznania, gdyż tegoroczną trasę rajdu (w sumie ok. 10 km) ze względu na błoto pośniegowe pokonali pieszo, a przez większą część rajdu „siąpił” deszcz.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Sobota 23 lutego była w naszej szkole dniem Drzwi Otwartych. Przyjmowaliśmy szczególnych gości: uczniów klas szóstych z ostrowskich szkół podstawowych oraz ich rodziców.
Podczas odwiedzin mogli się zapoznać z budynkiem gimnazjum, poznać ofertę edukacyjną oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami oraz gimnazjalistami. Gospodarze przygotowali dla uczniów szkół podstawowych warsztaty przedmiotowe m.in. fizyczne, chemiczne, matematyczno-informatyczne oraz w języku angielskim a także rozgrywki sportowe.

   

Zapraszamy do naszej galerii!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Dzisiaj odbył sie turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Gimnazjady 2013. Byliśmy gospodarzami tego turnieju i oprócz naszego zespołu czyli reprezentacji Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, w zawodach brały udział gimnazja z Wągrowca, Leszna i Swarzędza.
Turniej odbywał się systemem każdy z każdym i dwa pierwsze zespoły awansowały do finałów. Nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając wszystkie mecze zdecydowanie zajął pierwsze miejsce, za naszymi plecami uplasował się zespół z Wągrowca i te dwie drużyny awansowały do finałowego turnieju.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

20 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej z Wtórku wraz z wychowawczynią odwiedzili naszą szkołę. Szóstoklsiści wzięli udział w warsztatach z języka polskiego oraz geograficznych. Na obu zajęciach naukę urozmaicała praca z tablicami interaktywnymi. Zwiedzili również mury naszej szkoły, obejrzeli pracownie, sale komputerowe i multimedialne, oraz sale gimnastyczne, poznali nauczycieli oraz dyrekcję naszego gimnazjum.

   

  Czytaj więcej...

Strona 11 z 26Pierwsza   Poprzednia   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Następna   Ostatnia