Archiwum 2012/2013
Archiwum 2013/2014

28 lutego w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste rozdanie grantów 9 edycji Funduszu Grantowego dla organizacji pozarządowych, oraz grup nieformalnych.
Miło nam poinformować, że w szerokim gronie wyróżnionych znalazł się Uczniowski Klub Sportowy „BASKET”, który funkcjonuje przy naszym gimnazjum.
Z rąk Pana Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka granty za projekt, „LATO Z BASKETEM” odebrali: p. Tomasz Główka oraz p. Grzegorz Judziński. Serdecznie gratulujemy!

  

Archiwum 2013/2014

28 lutego 2013 r. w naszym gimnazjum odbył się „XI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka angielskiego Magdalena Noculak i Alina Skrzypczak. Udział wzięli uczniowie z gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego i Lamek. Celem corocznego konkursu jest pogłębianie zainteresowań o krajach anglojęzycznych oraz integracja społeczności uczniowskiej.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Bóg działa w sposób, którego zupełnie się nie spodziewamy, ogarnia swoją niespotykaną Miłością.
Rekolekcje to możliwość odnowienia swojego przymierza z Bogiem - prawdziwy czas namysłu i wyciszenia, tak istotny w dzisiejszych dniach.
Pan Bóg działa w ludziach, których spotykamy. Mieliśmy okazję do spotkania niezwykłej osoby w której działa Bóg - ks. Jakuba Staneckiego. Opowiedział jak Bóg działa w jego życiu i jak może działać w naszym.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

26 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 miało miejsce podsumowanie miejskiego finału XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu".
Wśród laureatów konkursu znaleźli się także uczniowie naszego gimnazjum:
I miejsce zajęła Weronika Kowalska z kl 2f, III miejsce - Natalia Moch z kl 2f, IV miejsce - Jagoda Forycka z kl 2a.Opiekunem konkursu była p. Małgorzata Suchorska. Serdecznie gratulujemy!

  

Archiwum 2013/2014

26 lutego w naszym gimnazjum odbył się II etap Konkursu Ortograficznego MISTRZ ORTOGRAFII. Konkurs odbywa sie pod patronatem Rady Języka Polskiego oraz Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosława Urbaniaka.
W konkursie wzięło udział 48 uczniów z gimnazjów z powiatu ostrowskiego. Uczniowie rozwiązywali test z zakresu ortografii i interpunkcji.

   

  Czytaj więcej...

Strona 10 z 26Pierwsza   Poprzednia   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Następna   Ostatnia