Archiwum
Archiwum 2013/2014

W roku szkolnym 2011/2012 drużyna złożona z uczniów klasy IIg naszego gimnazjum uczestniczyła w rozgrywkach o mistrzostwo województwa młodzików w piłce ręcznej.
Rozgrywki podzielone zostały na dwa etapy. Udział w nich brało 16 drużyn klubowych z całej Wielkopolski. W Pierwszym etapie nasz zespół okazał się najlepszy i z pierwszego miejsca awansował do grupy finałowej, gdzie toczył bardzo zacięte mecze. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce a co najważniejsze nasi uczniowie uzyskali awans do Finałów Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą sięw dniach 27.05.2012 - 03.06.2012 w Zamościu.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W sobotę 21 kwietna przy słonecznej pogodzie odbył się w Żerkowie Wojewódzki Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych.
Miejscem biegów od paru lat są malownicze, a zarazem bardzo trudne technicznie trasy w Żerkowie. Na tych właśnie trasach bardzo dobrze zaprezentowała się uczennica naszego gimnazjum Dorota Stasiak, której opiekunem był p. Grzegorz Judziński. W swoim biegu zajęła 8 miejsce pokonując ponad 50 swoich rówieśniczek.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniach 20-21 kwietnia grupa młodzieży naszej szkoły złożona z 2 i 3 klas gimnazjum wzięła udział w XXV Wiosennym Rajdzie  „Bocianim Szlakiem”. Jednym z celów jaki w tym  roku przyświecał organizatorom, a na który szczególnie chcemy zwrócić uwagę było realizowanie hasła: „Rok 2012 rokiem turystyki rowerowej PTTK”.
Nasi cykliści pod opieką pana Krzysztofa Łukowicza tradycyjnie obrała trasę indywidualną i w trakcie dwudniowego rajdu zrealizowała ambitny plan turystyczny i „kondycyjny”.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

 "Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości.
Cenną czyni ją jej STOSOWANIE.
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz.
Świat odpłaca Ci za to, co robisz."
Powyższe słowa to motto IX Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Polubić matematykę" im. Marzanny Pietrzykowskiej. Konkurs odbył się 19 kwietnia w Gimnazjum nr 1. W zawodach wzięło udział 28 gimnazjalistów z Ostrowa i okolic. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Jasiak kl. 2a, Justyna Świtała kl. 2a, Krystian Andruszkiewicz kl. 2c i Dawid Ziółkowski kl. 2g.
Konkurs przebiegał dwuetapowo: zawody indywidualne i zawody drużynowe.
W części indywidualnej I miejsce zajęła uczennica naszego gimnazjum Justyna Świtała. Serdecznie gratulujemy!

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

19 kwietnia w SP 11 odbył się etap powiatowy XXXV Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". Zakończył się on zwycięstwem reprezentantów naszego gimnazjum. Zwycięski zespół tworzyli: Szymon Surma 3a, Krystian Andruszkiewicz 2c i Michał Milewski 2a. Indywidualnie zajęli 2, 3 i 4 miejsce. Suma miejsc zajętych w trzech konkurencjach, tj.: test, miasteczko ruchu drogowego i tor sprawnościowy pozwoliły naszym uczniom na zdystansowanie konkurencji.
Zwycięstwo w etapie powiatowym, jest równoznaczne w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 14 maja w Poznaniu.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 

  

Strona 6 z 24Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Następna   Ostatnia