Archiwum
Archiwum 2013/2014

14 maja 2012 roku Krystian Andruszkiewicz z kl. 2c, Michał Milewski z kl. 2a oraz Szymon Surma z kl. 3a brali udział w etapie wojewódzkim Turnieju BRD. Drugi raz w ciągu 3 ostatnich lat, przedstawiciele naszej szkoły tj. Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, uczestniczyli w tak wysokim etapie Ogólnopolskiego Turnieju - takimi osiągnięciami nie może pochwalić się żadne gimnazjum powiatu ostrowskiego.


 

  

Archiwum 2013/2014

12 maja reprezentacja naszego gimnazjum uczestniczyła w organizowanych corocznie majOSTaszkach. Tym razem motywem przewodnim były Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Młodzież brała udział w wyścigach sprawnościowych, kibicowała, skandowała, śpiewała okazjonalne przyśpiewki.
Grupa dziewcząt z klas I i II przygotowała układ taneczny do choreografii Majki Biegańskiej z klasy II f. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili mimo chłodnej pogody.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

W dniach 7, 8 i 10 maja w naszym gimnazjum odbyły się apele dla klas pierwszych, drugich i trzecich z okazji obchodów Dnia Ziemi. Święto popularne, które wszyscy obchodzą, jednak niewielu zna jego historę czy cele.
22 kwietnia został ogłoszony jako Światowy Dzień Ziemi przez Zgromadzneie Narodowe ONZ w 1970 roku. W Polsce jest obchodzony od 1990 roku. W tym roku DZień Ziemi jest obchodzony pod hasłem: "Dobra energia dla wszystkich".
Młodzież przedstawiła program artysycznyo tematyce ekologicznej zwieńczony konkursem, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie.

   

  

Archiwum 2013/2014

W dniu 03.05.2012 r. młodzież gimnazjum wzięła udział w XIII Amatorskiej Twórczości Artystycznej Dzieci I Młodzieży pod Patronatem Honorowym Starosty Ostrowskiego.
Wśród wielu wyjątkowych wykonawców jurorzy dostrzegli zespół taneczny „Flesz”. Dziewczęta zaprezentowały składankę hip-hop, raggae z poppingiem, zdobywając I miejsce w swojej kategorii wiekowej i tytuł zwycięzcy konkursu. „Flesz” tańczy w naszym gimnazjum od stycznia br., a w jego składzie świetnie bawią się: Żaneta Maj, Dominika Kubiak, Kornelia Bednik, Wiktoria Konopińska, Joanna Jarosik, Klaudia Duliba, Klaudia Podziemska oraz jeden „rodzynek” - Łukasz Lis.
A to dopiero początek ich kariery. Już dziś wiadomo, że „Flesz” wystąpi w wielu imprezach szkolnych i środowiskowych. Życzymy powodzenia!

  

Archiwum 2013/2014

Przy współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, którzy przeprowadzili liczne sprawdziany oraz testy lekkoatletyczne, p. Grzegorz Judziński wybrał szeroką reprezentację naszego gimnazjum na zawody sportowe tj. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w LA , które odbyły się 09.05.2012 r. na obiektach klubu sportowego ,,Stal’’.
Nasze gimnazjum reprezentowało 25-ciu uczestników (chłopców i dziewcząt), którzy mieli okazję zmierzyć się z rówieśnikami naszego powiatu w konkurencjach lekkoatletycznych.
Tak jak przystało na naszych gimnazjalistów nie obyło się bez licznych sukcesów .

     

  Czytaj więcej...

Strona 5 z 24Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia