Archiwum
Archiwum 2013/2014

W dniu 19 maja odbył się XII Zlot Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego. Meta rajdu mieściła się w Wysocku Wielkim, a krótsza tym razem, bo tylko 24 km trasa (co nie znaczy że łatwiejsza mając na uwadze, że jej połowa wiodła po czarnym szlaku rowerowym) przebiegała następująco: Ostrów Wlkp. – Trąba – Kęszyce z postojem na szlaku im. Fryderyka Chopina – Latowice – Parczew – Sadowie – Smardowskie Olendry i Wysocko.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

19 maja 2012 r. odbył się w naszym szkole Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej.W turnieju udział wzięło 5 drużyn.
Pierwsze miejsce zajął zespół Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II trenowany przez pana Rafała Stępniaka.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

Mija kolejny rok, odkąd odszedł od nas nasz ukochany pasterz Ojciec Święty Jan Paweł II. Swoim długim życiem i pontyfikatem odcisnął niezatarte piętno w historii Polski i całego świata. Zmagając się z wieloma przeciwnościami odważnie głosił Chrystusowe orędzie miłości i ukazywał wartość i sens ludzkiej egzystencji stale podkreślając, że człowieka nie można w pełni zrozumieć bez odniesienia do Bożego zamysłu wobec każdego z nas.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2013/2014

18 maja 2012 roku odbył się X Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny, który co roku organizuje Gimnazjum w Sieroszewicach. Budzenie i rozwijanie wśród uczniów gimnazjum zainteresowań chemią oraz kształtowanie postaw proekologicznych to główne cele konkursu, który w tym roku odbył się pod hasłem „Ekologia a chemia”. Uczestnicy konkursu mieli okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w różnych formach konkursu: jeden z dziesięciu, rozwiązywanie rebusów, krzyżówek oraz wykonywanie doświadczeń chemicznych.
Uczennice naszego gimnazjum Marta Korzańska i Kinga Maciejewska z klasy 3c zajęły III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

 

  

Archiwum 2013/2014

Dnia 16 maja 2012 roku w naszym gimnazjum odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych „Szkolny Mistrz Matematyki”.
W konkursie wzięło udział 17 uczniów.
Laureatami konkursu zostali:
         I miejsce - Zuzanna Wawrzyniak kl. 1g
         II miejsce - Mikołaj Kozak kl. 1a
         III miejsce - Maciej Mańkowski kl. 1a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Strona 4 z 24Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia