Archiwum
Archiwum 2010/2011

Uczniowie klasy 1a: Maciej Chmielarz, Daniel Cicharski i Agustyn Michalak brali udział w VII INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA SZKÓŁ W SZACHACH rozgrywanych w Krakowie od 29 kwietnia do 9 maja 2011 r.
Honorowy Patronat nad zawodami sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Bronisław Komorowski.
Ogromny sukces sportowy osiągnął Maciej Chmielarz, który w grupie do lat 15 zajął szóste miejsce wśród 39 grających będąc najlepszym z Polaków.

Uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym OLIMPUS (sesja wiosenna).
Paweł Łowczowski z kl. 3c w skali kraju zajął 4 miejsce (234pkt/240pkt) natomiast Katarzyna Jasiak z kl. 1a zajęła 8 miejsce (226pkt/240pkt).
Dużą ilość punktów zdobyli także: Aleksandra Zawadzka kl. 2c – 13 miejsce (216pkt/240pkt), Daniel Cicharski kl. 1a - – 16 miejsce (210pkt/240pkt), Marcin Prymas kl. 1a – 16 miejsce (210pkt/240pkt), Gracjan Frąszczak kl. 3a - – 20 miejsce (202pkt/240pkt).
Serdecznie gratulujemy!

7 maja grupa 60-ciu uczniów z naszego gimnazjum wzięła udział w tegorocznych MajOSTaszkach.
Festyn rozpoczęła barwna parada z Rynku do Parku Miejskiego. Była ona częścią projektu edukacyjnego pt. „Młodzieżowy Jarmark Baśni”. W ramach projektu ostrowskie przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja miały za zadanie zaprezentować przydzielone im baśnie. Nasza szkoła przedstawiała „Małego Księcia”.

Szachiści naszej szkoły uczestniczyli w trwających od 3 marca do 28 kwietnia MISTRZOSTWACH OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA organizowanych przez Ostrowskie Towarzystwo Szachowe i Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim. Mistrzostwa składały się z kilku turniejów.
W najbardziej prestiżowym Turnieju Głównym (startowało 23 najsilniejszych szachistów powiatu ostrowskiego) Maciej Chmielarz z kl. 1a zajął doskonałe III miejsce.

&q</span   Czytaj więcej...

Wolontariusze Szkolnego Koła PCK z naszego gimnazjum brali aktywny udzial w organizacji akcji "Wielkanoc 2011" adresowanej dla rodzin najuboższych miasta i rejonu Ostrowa Wielkopolskiego.
Kwestując w pobliżu marketu "Intermarche"wolontariusze zebrali 2 582,51 zł. Kwota ta została przeznaczona na przygotowanie paczek świątecznychdla osób będących w trudnej sytuacji życiowej.

Strona 5 z 29Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia