Archiwum
Archiwum 2010/2011

„Słońce poniesiemy sami” pod takim hasłem, od kilku już lat uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II obchodzą Międzynarodowy Dzień Dziecka.
W tym wyjątkowym dniu Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz współrealizujące z Gimnazjum projekt finansowany przez Stowarzyszenie Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Miejski, zorganizowało wiele atrakcji.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Podczas rozgrywanych w dniu 31 maja Mistrzostw Wielkopolski w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych, uczennica naszej szkoły Olga Michalska z kl. I a, zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż, uzyskując 155 cm.
Należy zaznaczyć, że Olga jako najmłodsza w finałowej ekipie , ma przed sobą jescze 2 lata nauki w gimnazjum, więc w przyszłości, mamy nadzieję, potwierdzi swoje umiejętności zdobyciem złotego medalu. Olga oprócz niezwykłej skoczności jest również znakomitą biegaczką na średnich dystansach, a swoją radość z uprawiania "królowej sportu" dzieli równo między te konkurencje.

  

Archiwum 2010/2011

24 maja 2011 roku w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim odbył się IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
W konkursie wzięło udział 34 uczniów z gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego, Raszkowa i Lamek.
 

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Spływ jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział w Ostrowie Wielkopolskim, Klub Kajakowy PTTK "Pelikany" w Ostrowie Wielkopolskim przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim oraz Gminy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Spływy rzeką Prosną organizowane są przez ostrowski Klub od 1967 roku.
Pływane odcinki zmieniały się na przestrzeni lat, a w 2003 roku przyjęły aktualną formę podziału na 3-4 dniowe spływy rozciągnięte na 3 lata podczas których pokonywana jest rzeka od Wieruszowa do ujścia do rzeki Warty. Warto przypomnieć, że spływy Prosną są jedną z najdłużej organizowanych w Polsce cyklicznych imprez kajakowych - już po raz 45.
 

     

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

22 maja uczniowie naszego gimnazjum wystąpili z programem artystycznym na Festynie Rodzinnym przy parafii św. Pawła Apostoła.
Po raz kolejny gimnazjaliści mieli okazję uczestniczyć w festynie, organizowanym przez ks. proboszcza Mariana Niemiera i grupę ludzi oddanych swojej parafii. Zaprezentowali się społeczności osiedla z różnorodnymi talentami i umiejętnościami: wokalnymi, muzycznymi i tanecznymi. Publiczność dała wyraz swojej sympatii wobec artystów uśmiechem i brawami.
 

   

  Czytaj więcej...

Strona 3 z 29Pierwsza   Poprzednia   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia