Archiwum
Archiwum 2010/2011

W piątek 17 września przedstawiciele naszego gimnazjum brali udział w uroczystościach związanych z 71 rocznicą agresji Związku Radzieckiego na Polskę.
Organizatorem uroczystości był ostrowski oddział Związku Sybiraków, uczestniczyli w nich przedstawiciele władz centralnych i samorządowych, licznych organizacji oraz młodzież ostrowskich szkół.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

W dniach 10 -12 września kilkuset rowerzystów i piechurów zaingurowało „turystyczny” rok szkolny 49. Rajdem Chopinowskim. Jest to jeden z najstarszych, kontynuowanych, rajdów w kraju. Rajd służy upamiętnieniu pobytu Fryderyka Chopina w Antoninie, udostępnieniu uczestnikom jego muzyki, rozpowszechnieniu walorów turystyczno-krajoznawczych południowej wielkopolski i idei ochrony środowiska naturalnego, stworzeniu uczestnikom warunków do czynnego wypoczynku i rekreacji oraz do zdobywania odznak turystyki kwalifikowanej.
Nasze koło rowerowe pod opieką p. Krzysztofa Łukowicza, tradycyjnie zaznaczyło swoją obecność, biorąc udział w dwudniowym rajdzie upamiętniającym naszego wielkiego kompozytora.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

12 września w Antoninie na mecie 49 Ogólnopolskiego Rajdu "Jesień Chopinowska" została wręczona nagroda Martynie Przybyslkiej z klasy 3D za zajęcie II miejsca w konkursie plastyczno-fotograficznym "Ślady Fryderyka Chopina w Południowej Wielkopolsce”.
Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału PTTK w Ostrowie Wlkp. Nagrodę wręczył pan Andrzej Leraczyk - Naczelnik Wydziału Kultury.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Z okazji dziesięciolecia programu zainicjowanego przez Pana Zdzisława Dolatę „Mój Brat, Moja Siostra - Nasza Rodzina”, dnia 10 września w domu katechetycznym parafii św. Antoniego odbyło się uroczyste spotkanie.
Imprezę uświetnił występ pantomimy Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej pod kierownictwem pani Elżbiety Stankiewicz.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

W piątek 10 września o godzinie 15 na rynku ostrowskim odbył się happening pod hasłem „Postaw na rodzinę”. Organizatorem happeningu były Urząd miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 4.
Na początku głos zabrała Pani Prezydent Beata Podsadna, powitała wszystkich serdecznie i otwarła imprezę.

  Czytaj więcej...

Strona 28 z 29Pierwsza   Poprzednia   20  21  22  23  24  25  26  27  [28]  29  Następna   Ostatnia