Archiwum
Archiwum 2010/2011

Projekt  edukacyjny Uczeń Online jest współfinansowany przez Unię Europejską, a realizowany przez  MEN i SuperMemo. Projekt skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem projektu jest rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie kompetencji kluczowych, poprzez udział w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych w ramach tematycznych kół naukowych oraz korzystanie z zasobów internetowego serwisu edukacyjnego. Publiczne Gimnazjum im. Papieża  Jana Pawła II  jako jedna z 50 szkół w Polsce ma zaszczyt uczestniczyć w tym projekcie. W każdej z zakwalifikowanych szkół zostało wyznaczonych 15 uczniów klas pierwszych, którzy zadeklarowali  swój udział w projekcie przez 3 lata. W szkole powstało koło humanistyczne, pracą uczniów kieruje Anna Galant.

 

Uczestnicy projektu na wycieczce Poznaniu

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

3 czerwca, z piątku na sobotę, odbył się po raz drugi w naszej szkole Nocny Maraton Filmowy. W maratonie wzięło udział 50 kinomanów. W salę kinową, z wygodnymi miejscami leżącymi, został zamieniony korytarz na poziomie D.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Nadszedł czas corocznego zjazdu Rodziny Szkół Jana Pawła II Diecezji Kaliskiej. W tym roku spotkaliśmy się 3 czerwca w Krotoszynie. Nasze gimnazjum było reprezentowane przez poczet sztandarowy i drużynę zawodników, którzy brali wdział w różnych konkurencjach sportowych.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Dnia 2 czerwca 2011 roku w sali Scena Propozycji odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Przyjaciel Szkoły”. Młodzież, Grono Pedagogiczne, Dyrekcja Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim podziękowała zaangażowanym w życie szkoły Rodzicom za ich pomoc, wsparcie, za wszelkie formy współpracy, bezinteresowną pomoc.  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Dnia 1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się podsumowanie roku sportowego 2010/2011. Władze Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego przyznały naszemu Gimnazjum wyróżnienie za wyjątkowe wyniki sportowe we współzawodnictwie w roku szkolnym 2010/2011. Władze SZS podziękowały również Dyrekcji Szkoły za współpracę w realizacji kalendarza imprez sportowych OSZS w bieżącym roku szkolnym.

  

Strona 2 z 29Pierwsza   Poprzednia   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia