Archiwum
Archiwum 2010/2011

14 lutego w naszym gimnazjum uroczyście obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego.
W przerwach pomiędzy lekcjami czynne było stoisko, gdzie uczniowie mogli kupić lizaki oraz balony w kształcie serduszek. W murach szkoły rozbrzmiewała romantyczna muzyka. Większej części uczniów a także i niektórym nauczycielom udzielił się walentynkowy nastrój. Zgod­nie z tra­dy­cją nie mo­gło oczywiście za­brak­nąć kar­tek wa­len­tyn­ko­wych, dla­tego Sa­mo­rząd Uczniowski za­dbał o to, by wszyst­kie wa­len­tynki tra­fiły do ad­re­sa­tów.

   

  

Archiwum 2010/2011

11 lutego to Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji odbyło się spotkanie chorych zorganizowane przez Hospicjum św. Józefa. Spotkanie rozpoczęli ks. infułat Tadeusz Szmyt i prezes Hospicjum św. Józefa, pani Irena Kasprzak.
Młodzież Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej i Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej, pod kierunkiem p. Marzeny Bugaj i p. Aliny Skrzypczak, przygotowała program artystyczny, w którym uczniowie zaprezentowali swoje talenty.

      

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

10 lutego 2011, odbył się w naszym gimnazjum IV Turniej Halowej Piłki Nożnej. Turniej został zorganizowany przez Radę Osiedla nr 4, Publiczne Gimnazjum Spółdzielni Oświatowej oraz Szkołę Podstawową nr 9.
W turnieju brało udział 10 zespołów po 10 zawodników z wszystkich ostrowskich gimnazjów, drużyny osiedlowe oraz drużyna ze SP 9.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Już po raz kolejny w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbyła się Galeria Plastyczna pod kierunkiem nauczycielki plastyki Małgorzaty Suchorskiej. Galeria to rodzaj konkursu plastycznego, w którym wzięli udział uczniowie klas V, VI szkół podstawowych i uczniowie gimnazjów naszego miasta.
Termin konkursu 2 lutego (ferie zimowe) to sposób na atrakcyjne spędzenie czasu wolnego, ale nie tylko. Najważniejszym elementem konkursu jest rozwój zdolności plastycznych, kształtowanie wrażliwości estetycznych jak i możliwość zastosowania indywidualnych odczuć plastycznych.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

Nasze gimnazjum z wielką radością przyjęło wiadomość o rychłej  beatyfikacji Jana Pawła II. Jesteśmy dumni, że naszym Patronem jest właśnie Papież, który teraz zostanie błogosławionym. Staramy się, aby wszystkie nasze działania  były hołdem dla Jego Wielkiego Pontyfikatu.

  Czytaj więcej...

Strona 14 z 29Pierwsza   Poprzednia   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Następna   Ostatnia