Archiwum
Archiwum 2010/2011

Wycieczki uczą, relaksują i są ciekawą formą kolektywnego spędzania czasu.
16. lutego 2011 roku uczniowie klasy 1e pod opieką wychowawczyni pani Marii Biegańskiej oraz pani Agnieszki Kurkiewicz uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

16 lutego po raz trzeci nasze gimnazjum wzięło udział w balu karnawałowym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo.
Tym razem, oprócz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, do zabawy włączyli się członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej.

   
 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

15 lutego odbyły się Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
Nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

   

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

W poniedziałek 14 lutego rozegrano w naszym gimnazjum Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w Szachach.
W kategorii gimnazjów zgłosiła się tylko drużyna naszej szkoły w składzie: Chmielarz Maciej, Malak Marcin, Michalak Augustyn, Świtała Justyna, Cicharski Daniel, Prymas Marcin, Gaj Paulina. Drużyna uzyskała tytuł Mistrza Powiatu i awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Zbąszyniu 22 lutego.
Awans do finału wojewódzkiego w kategorii szkół podstawowych uzyskały drużyny: ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Szkoły Podstawowej z Nowych Skalmierzyc.

 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2010/2011

14 lutego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Nasze gimnazjum reprezentowały dziewczęta: Natalia Missałła z kl. 2f i Klaudia Zandecka z kl. 3a  oraz chłopcy: Krystian Galuba z kl. 2e i Marcin Tracz z kl. 1d.
W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natalia Missałła a II miejsce Klaudia Zandecka.
W kategorii chłopców III miejsce zajął Marcin Tracz.
Serdecznie gratulujemy!

  

Strona 13 z 29Pierwsza   Poprzednia   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Następna   Ostatnia