Archiwum
Archiwum 2009/2010

Lilianna Smółka, uczennica klasy 1e, zajęła I miejsce w kategorii estradowej na Międzynarodowym Festiwalu "Droga na Olimp". Festiwal odbywał się w dniach 1-10 maja w Grecji.
To nie pierwszy sukces uczennicy. Zdobyła także wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Wesoła pięciolinia", brała udział w etapie regionalnym ogólnopolskiego konkursu "Wygraj sukces".

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

27 marca w siedzibie OSP w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Staszica odbył się etap miejski Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzież zapobiega pożarom". Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, po wygraniu eliminacji szkolnych, reprezentowali: Martyna Przybylska i Norman Olejnik. Martyna Przybylska po bardzo dobrze napisanej części testowej, zakwalifikowała się do drugiego etapu ustnego. Tutaj prowadząc wyrównany pojedynek z będącymi w większości chłopcami, zajęła bardzo wysokie II miejsce.
Gratulujemy!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

W sobotę 8 maja odbywała się w całej Polsce impreza promująca zdrowy styl życia o nazwie POLSKA BIEGA. Nasi uczniowie, biorąc udział w tej akcji, realizowali jednocześnie projekt "Trzymaj Formę".

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

W sobotę 08.05.2010 roku z okazji 65 rocznicy zakończenia II wojny światowej odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Ręcznej Chłopców (pierwsza klasa gimnazjalna). W turnieju brały udział 4 zespoły.
Drużyna naszego gimnazjum zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

MajOSTaszki to święto miasta Ostrowa Wielkopolskiego, które wpisało się już do tradycji uroczystości miejskich. Majowe widowisko rokrocznie cieszy się wielkim powodzeniem i przyciąga rzesze obserwatorów. Do obchodów majOSTaszków dzieci i młodzież z ostrowskich placówek edukacyjnych przygotowuje się już od grudnia, realizując ciekawy projekt edukacyjny.
Tegoroczne święto było niezwykłym spektaklem plastyczno-muzyczno-teatralnym, a przyświecało mu hasło "Bohaterowie obrazów w muzyce i tańcu". 
W sobotę 8 maja w ramach Dni Miasta Ostrowa Wielkopolskiego uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w podsumowaniu projektu pt.: „Żywy obraz”.

  Czytaj więcej...

Strona 8 z 28Pierwsza   Poprzednia   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Następna   Ostatnia