Archiwum
Archiwum 2009/2010

W dniu 18 maja uczniowie naszego gimnazjum włączyli się w organizację happeningu pod hasłem „Dzieciństwo bez alkoholu”. Happening  był podsumowaniem pracy Środowiskowego Sejmiku Dziecięcego powołanego w ramach ogólnopolskiego projektu „Z podwórka do parlamentu” realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

Wolontariusze z grupy „Przyjaciel Pierwszaka” wraz ze swoimi młodszymi koleżankami i kolegami w dniu 19 maja br. odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ul. Partyzanckiej.
Młodzież zaprezentowała pensjonariuszom program artystyczny, dotyczący wyboru życiowych wartości, walki dobra ze złem. Montaż słowny wzbogacony pantomimą wykonał zespół uczniów - zgodnie z ideą grupy - z klasy trzeciej i pierwszej.  

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

Ostrowscy gimnazjaliści, wśród których znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, przeprowadzili 8 maja 2010 roku wywiad z panią Barbarą Rinke Nadburmistrz miasta Nordhausen. W rozmowie uczestniczył również Prezydent Ostrowa pan Radosław Torzyński. Spotkanie odbyło się w bibliotece miejskiej. 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

Uczniowie naszego gimnazjum zajęli czołowe miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce, które odbyły się na stadionie Stali w Ostrowie Wielkopolskim:
Dorota Stasiak kl. I g - I miejsce w biegu na dystansie 600 m
Karolina Mały kl. III e - II miejsce w skoku wzwyż 
Grzegorz Wachowiak kl. III g - II miejsce w biegu na dystansie 2000 m
Gratulujemy!

  

Archiwum 2009/2010

14 maja odbyło się podsumowanie trzeciej edycji konkursu „Spacer po moim mieście”.
W konkursie nagrody otrzymali również uczniowie naszego gimnazjum: Zuzanna Kulesza z kl. 3 f i Marta Korzańska z kl. 1g. Wyróżniono także pracę Mikołaja Zydorowicza z kl. 2b I Joasi Machnik z kl. 2a.

Dyplomy i upominki wręczono podczas wernisażu, który odbył się w Gimnazjum nr 3. Serdecznie gratulujemy!

  

Strona 7 z 28Pierwsza   Poprzednia   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Następna   Ostatnia