Archiwum
Archiwum 2009/2010

W dniu 20 maja br. w świetlicy profilaktyczno-wychowawczej odbył się Wieczór poetycki, aktorami którego stali się uczniowie naszego gimnazjum. Kanwą spotkania była twórczość własna gimnazjalistek - Bogusi, Kasi i Klaudii. Dziewczęta prezentowały swoje wiersze przed zaproszonymi na ten wieczór gośćmi. 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

19 maja 2010 roku w 65 Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Poznaniu odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym".  Wśród 34 zespołów reprezentujących powiaty województwa wielkopolskiego, znalazła się reprezentacja powiatu ostrowskiego z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

Od 1 kwietnia trwał konkurs fotograficzny "Wiosna w obiektywie", którego oragnizatorem był Samorząd Uczniowski. Z powodu dużej ilości prac (57) i wyrównanego poziomu jury wybrało najpierw 29 zdjęć, które brały udzial w II etapie konkursu.
Ostatecznie przyznano 3 nagrody i wyróżnienie:
I miejsce zajęła Marzena Jędraszczyk z kl. 3a, II miejsce - Katarzyna Płotek z kl. 3a, III miejsce - Marta Linka z kl. 3f. Wyróżnienie otrzymała Violetta Dominiak z kl. 3e.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! O terminie uroczystego rozdania nagród powiadomimy wkrótce!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

W dniu 22 maja odbył się - cykliczny - X Zlot Dzieci i Młodzieży Powiatu Ostrowskiego, który tym razem zorganizowany był w Strzyżewie. Reprezentacja naszej szkoły - pod przewodnictwem pana Krzysztofa Łukowicza - jako jedyna zdecydowała się na najdłuższą trasę, pokonując na rowerach ponad 40 km! 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

W dniu 20 maja w Ostrzeszowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce - Gimnazjów. W zawodach wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły, którzy awansowali na lekkoatletycznych mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego.
Na zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Karolina Mały z kl. 3e, zdobywając pierwsze miejsce w biegu - 100 m przez płotki, zapewniając sobie tym samym udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim w Poznaniu.

  Czytaj więcej...

Strona 6 z 28Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Następna   Ostatnia