Archiwum
Archiwum 2009/2010

Otrzymaliśmy podziękowanie od  Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie za trud włożony w pozyskanie funduszy dla podopiecznych ośrodka.

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

6 maja odbył się VI Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Angielskiej, który co roku organizuje Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek. 
I miejsce w konkursie zajęła Paulina Wawrzyniak, uczennica klasy IIId, która zaśpiewała piosenkę „If a song could get me you” z repertuaru Marit Larsen.
III miejsce zajęła Zuzanna Miądowicz, również uczennica klasy IIId , która wykonała piosenkę „Spider’s Web” z repertuaru Katie Melua’y.
Serdecznie gratulujemy!

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

5 maja po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Gen. J. Bema. Temat tegorocznej edycji to: Przyroda wokół nas.
Stało się już niemal tradycją, że uczniowie z naszej szkoły zbierają najwyższe lub jedne z wyższych laurów w wyżej wymienionym konkursie. Także w tym roku było podobnie; zwyciężyła Zofia Machnik z kl. 2a, natomiast wyróżnienie otrzymała Weronika Walasz również z kl. 2a. 

  Czytaj więcej...

Archiwum 2009/2010

We wtorek 20 kwietnia uczniowie klasy 2a: Damian Janiak, Gracjan Frąszczak, Marcin Malak, Łukasz Rak, Bartosz Trzmiel wraz z p. Dariuszem Krysikiem uczestniczyli w konkursie "Katyń- ocalić od zapomnienia", organizowanym przez Gimnazjum nr 4, pod patronatem Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Nasza reprezentacja zwyciężyła w biegu patrolowym, który był elementem składowym tego konkursu.
Gratulujemy!

  

Archiwum 2009/2010

23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w których wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Ostrów Wielkopolski, zwycięzcy eliminacji miejskich i gminnych. 
Bezkonkurencyjny okazał się zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Tomasz Sobczak kl. 3c, Marcin Woźniak kl. 3c i Bartosz Jankowski kl. 2a.
Nasi uczniowie również w klasyfikacji indywidualnej uzyskali najwięcej punktów i zajęli czołowe miejsca:
I miejsce – Tomasz Sobczak, II miejsce – Marcin Woźniak.
Zwycięstwo w tym etapie daje awans do finału wojewódzkiego, który będzie miał miejsce w Poznaniu 19.05.
Życzymy kolejnych sukcesów!

  Czytaj więcej...

Strona 10 z 28Pierwsza   Poprzednia   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Następna   Ostatnia