Trwają zapisy
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

Wizyta w Międzygminnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

9 czerwca grupa 20 uczniów z naszego gimnazjum po raz kolejny odwiedziła Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Głównym celem naszej wizyty było przekazanie pracownikom schroniska zebranych przez nas darów. Dzięki trwającej od dwóch miesięcy zbiórki, udało się zebrać sporą ilość karmy dla psów. Osoby, które odwiedziły schronisko, skorzystały również z okazji wyprowadzenia na spacer spragnionych ruchu psiaków.

Date Posted: 2017-06-13

www.spos.kylos.pl/?s=gim2