Rekrutacja 2019/2020

 

 

Trwają zapisy
do Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej

na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.


Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)


  

Serdecznie zapraszamy!

 

 
KOMUNIKAT


Aktualności na naszej nowej stronie internetowej

www.spkreatywni.pl.

Zapraszamy!

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim znalazło się wśród placówek oświatowych, które otrzymało wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020”.
W przypadku Publicznego Gimnazjum jest to kwota 12 tysięcy złotych – pochodząca z budżetu państwa i dotyczy Priorytetu 3 programu: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Głównym celem powyższego Priorytetu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Szczegóły w zakładce BIBLIOTEKA

 
Komunikat dla rodziców i uczniów

Przypominamy, że rowery należy parkować w miejscu do tego przeznaczonym (tylko i wyłącznie stojaki na rowery) oraz zadbać o ich prawidłowe zamknięcie!

 
Aktualności
II etap XIX edycji KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

28 lutego 2017 r. o godz. 13 w naszym gimnazjum im. odbył się II etap XIX edycji KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla klas pierwszych, drugich i trzecich. O tytuł ,,Mistrza Ortografii'' ubiegali się uczniowie z ostrowskich szkół. Nad całością spotkania czuwały jego organizatorki pani Anna Galant oraz pani Lucyna Koralewska. W konkursie wzięło udział 55 uczniów.

   

Na napisanie tekstu osrtograficzno-interpunkcujnego przeznaczono 45 minut (opracowały go pani M. Wawrzyniak i pani M. Szczepaniak).
Po sprawdzeniu prac przez komisję wyłoniono 11 laureatów którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału konkursu. Są nimi: Rant Weronika, Kątna Weronika, Mielcarek Angelika, Telega Franciszek, Lewandowska Ewelina, Zimniak Karina, Pomykała Monika, Duczmal Karolina, Opłoczyńska Zuzanna, Konkol Weronika, Kubiak Konrad. Pomimo emocji jakie w każdym uczestników wzbudziło rozwiązywanie ortograficznych łamigłówek, całe spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Zadbali o nią gospodarze spotkania: pani Lucyna Koralewska, pani Anna Mucha, pani Dorota Dominiczak oraz Dyrekcja szkoły. Wszystkim laureatom gratulujemy i czekamy na kolejne spotkanie 14 marca o godzinie 13:00.
 

Written By: kapola
Date Posted: 2017-03-02
Number of Views: 2464
Wróć
 
Linki

 
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

www.spos.kylos.pl/?s=gim2

   FACEBOOK

 

 

 

Publiczne Gimnazjum
w Programie
Rozwoju Piłki Ręcznej OSPR

 

 

Publiczne Gimnazjum
w programie GOSSM w koszykówce

 

  Uczniowski Klub Sportowy BASKET
http://uksbasket.blogspot.com/

 
 

 Międzyszkolny Katalog Biblioteczny
 http://www.mkb-ostrow.sowwwa.pl/