Powitanie przyszłych gimnazjalistów

Dzień 7 czerwca 2016 r. był dla nas wyjątkowy. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i społeczność uczniowska naszego gimnazjum powitała przyszłych gimnazjalistów i ich rodziców. Nasza szkoła jest uczniom klas szóstych już znana, ponieważ mieli okazję gościć w niej już wcześniej. Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania przez panią dyrektor Hannę Kolińską, która przekazała najistotniejsze informacje.

Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za zaufanie, którym nas obdarzyli, zapisując dzieci do tej właśnie szkoły.
Następnie uczniowie naszego gimnazjum zaprosili swoje młodsze koleżanki i kolegów na pokaz talentów. Szóstoklasiści uczestniczyli także w warsztatach przedmiotowych, po których wraz z rodzicami spotkali się z wychowawcami. Gimnazjum to ważny etap na drodze edukacyjnej, dlatego też Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II solidnie przygotowuje się do przyjęcia nowych uczniów i życzy wszystkim udanych wakacji!

Date Posted: 2016-06-14