Aktualności
Sukcesy naszych uczniów w lekkoatletyce

Po wspaniałych sportowych sukcesach naszych piłkarzy ręcznych i koszykarek przyszedł czas na ,,królową sportu’’ czyli lekkoatletykę. Okazuje się, że i w tej dyscyplinie możemy osiągać kolejne sukcesy. 13.05.2015 na obiektach sportowych KS Stal odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu w lekkiej atletyce.

W niektórych konkurencjach byliśmy nie do pokonania, najlepiej wypadły nasze zawodniczki w skoku w dal tj. Natalia Benedykcińska, która osiągnęła wynik 5.17, wygrywając całe zawody, na drugim miejscu uplasowała się jej koleżanka Julia Grzegorowska. W konkurencjach biegowych też było medalowo na dystansie 600 m Agata Kowalczyk była druga, a w biegu sprinterskim na 100 m Ania Walczak zdobyła brązowy medal, w biegu na 1000 m Kamil Troszczyński rzutem na taśmę niestety przegrał medal brązowy i zajął czwarte miejsce.
Dzięki wspaniałej postawie naszych zawodniczek awansowaliśmy do Finału Rejonu, w którym liczymy na kolejne medale i sukcesy!

Written By: kapola
Date Posted: 2015-05-14