Awans naszych szczypiornistów do finału Mistrzostw Polski

W dniach 8-10.05.2015 zespół złożony z uczniów II klasy sportowej naszego gimnazjum, na co dzień reprezentujący Klub Piłki Ręcznej Ostrovia, brał udział półfinale Mistrzostw Polski Młodzików w Gryfinie. Zespół spisał się znakomicie wygrywając wszystkie mecze i w pięknym stylu awansował do turnieju finałowego.

Pierwszego dnia drużyna grała z Iskrą Bydgoszcz wygrywając 27-23. W drugim dniu mecz został rozegrany z zespołem gospodarzy Energetykiem Gryfino i zakończony wynikiem 29-26. Trzeciego dnia nasi uczniowie wygrali z UKS Nowa Sól pieczętując I miejsce w turnieju.
Cały zespół zagrał znakomicie i z dużym zaangażowaniem. Z nadzieją czekamy na dalsze sukcesy.

Skład zespołu: Rafał Dycfeld , Paweł Wołowicz, Erwin Stachowski,Jakub Przybylski, Dawid Rachut, Mikołaj Parzysz, Joachim Ibron, Bartosz Pawłowski , Norbert Szkudłapski, Oskar Prynczyński, SaberAbdulsalam, Piotr Suchorzewski, Jakub Warszawski, Kacper Taczka.

Date Posted: 2015-05-13